Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Mohou muži používat dámské parfémy?

Ženy jsou údajně z Venuše a muži z Marsu, to se některým líbí a jiným zase nelíbí: jejich zájmy jsou často velmi odlišné a jindy překvapivě podobné. To platí zejména  pokud jde o výběr jejich vůně.  Někdo by mohl diskutovat o tom, zda muži mohou nosit dámský parfém a naopak, ale v celku je docela dost lidí, kteří by řekli ,, proč ne “?

To je docela běžné, že některé ženy skutečně rády dávají přednost vůni pánského parfému a chtějí, aby se vyráběli i  pro ženy. Mají ji rádi natolik, že jsou docela rádi, když je všechny mohou nosit po celou dobu. Stejně tak existují muži, kteří zjistili, že parfémy, které jsou klasifikovány jako parfémy dámské jsou jejich ideální vůní. To je důvod, proč stojí za zvážení a porovnání některých z věcí, které odlišují dámské voňavky od pánských.
Dámským parfémem se můžete naladit, ona může být měkká a svůdná, on hlasitý nebo náladový, klidný, temperamentní. Zatímco člověk může být vyhrazen, agresivní, macho, nebo odvážný, to jsou některé z vlastností, které mohou být zastoupeny při výběru parfému. K dispozici je parfém pro každou náladu a temperament.

Parfémové ingredience pro dámské vůně mají obvykle lehké květinové a ovocné vlastnosti. Vůně vyrobené v tomto stylu jsou velmi populární mezi mladšími ženami, které mají největší tržní podíl veřejnosti při nákupu parfému. Starší ženy mají tendenci jít na vůně, které obsahují těžké květinové poznámky a některé koření přidávající zralost a tajemství.
Pánské parfémy na druhé straně se liší od dámských, protože mají tendenci obsahovat více kořeněné, dřevité a zemité zelené poznámky. Zatímco oni mohou být lehké a vzdušné nebo hluboké a pikantní, jsou jejich složky směsí kreativnější a oslovují své cílové uživatele.

Tvůrci parfémů vydělali spoustu peněz tím, že soustředí svou uměleckou tvořivost a zdroje na to, aby na trhu bylo, co zákazník chce. Jsou schopni vytvořit některé z nejpopulárnějších parfémů pro ženy a ženy všech věkových kategorií a příjmových skupin. To je velmi zřejmé, když vezmete v úvahu větší počet špičkových herců, celebrit, sportovních osobností a modelek, které chtějí nyní vydat nové parfémy pod záštitou velkých parfémových domů.

Nakonec, zda člověk může nosit parfémy pro ženy či parfémy pro muže není tak velký problém. Když zjistíte, že parfém, který se líbí vám stojí za to můžete ho  používat  bez ohledu na jeho klasifikaci . Tak proč ne provést experiment mini návštěvou  našeho obchodu www.parfemx.cz a vyzkoušet některé z klasifikovaných parfémů pro opačné pohlaví. Vaše tělo je chemie, která vám napoví jaká vůně je pro vás tou ideální. Kdo ví ?

Comments are closed.