Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Mac podpora pro zákazníky

Používáte výrobky firmy Apple? A rádi byste někdy využili různé služby pro zákazníky? U nás máte jistotu nadstandardních služeb, a to pro všechny výrobky od firmy Apple. Řešení technických problémů můžete v klidu nechat na nás, odbornících ve svém oboru. Budete tak mít více času na práci nebo vaše zájmy. Mac podpora pomáhá uživatelům v pohodlí jejich domova, a ti tak nemusí jezdit až do servisních středisek, pokud je mají například z ruky. Máte problém s Macem? Zavolejte na naši linku. Zároveň nabízíme výhodné služby pro různé firmy, například podnětná školení pro firmy a jednotlivce, týkající se produktů Apple a řešení nejrůznějších problémů.

Řešení problémů a záchrana dat z disku

Jaké problémy vám pomůžeme vyřešit? Jednoduše jakékoliv.  Velice často provádíme například záchranu dat z disku. Přijedeme až k vám domů, pomůžeme vám s instalacemi, prvotním nastavením, záchranou systému, nastavíme vám správně zálohování, pomůžeme převést data z Linuxu nebo Windous na Maca. Nainstalujeme vše potřebné, a nastavíme třeba komunikaci Apple zařízení s dalšími, jako je počítač, server, úložiště na internetu či email.

Opravy a čištění

Nabízíme ale i mnoho dalšího. Počítač je mnohdy nutno vyčistit od prachu a zanesených nečistot, aby správně dále fungoval. Dokonce opravíme či vyměníme i vaše polité klávesnice od macbooků. Vyměníme paměť, nebo poškozené disky v imacu a macbooku. Dokonce spravíme i váš rozbitý displej. Pokud vám již nefunguje touchpad, vyměníme jej. Téměř nic pro nás není problémem, a i pro složitější věci nacházíme řešení. A co provádíme asi nejčastěji? Je to záloha dat, výměna HDD a instalace systému Mac OS. Také jsou to počítačové diagnostiky nebo školení. Obraťte se s vašimi problémy na odborníky, nebudete litovat, ušetříte si čas a nervy, a váš problém bude vyřešen, co nejrychleji to půjde.

Comments are closed.