Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Břidlice nebo plast?

Chcete mít střechu z břidlice, ale připadá vám moc drahá? Máme pro vás řešení, které více než potěší.

 

Na trhu se stavebními materiály jsou různé druhy střešní krytiny, ale vy jste si vybrali břidlici, která patří mezi nejdražší? Snažíte se vymyslet řešení, kde na svých životně důležitých výdajích ubrat a kde se upsat, aby vaši střechu zdobil tmavě šedý vzhled kamene? My pro vás jedno máme. Nahlédněte na webové stránky firmy Capacco spol. s r. o., www.capacco.cz. Naleznete zde informace o plastové střešní krytině, která díky materiálu, z něhož je vyrobena – měkčené PVC, nemá v České republice plnohodnotnou konkurenci co do vlastností. Jedinou její konkurencí je střešní krytina z břidlice, neboť krytina Capacco ji vzhledem velmi dobře imituje, avšak za nesrovnatelně výhodnější cenu.

Střešní krytina firmy Capacco spol. s.r.o. je vyrobena z recyklovaného plastu kabelových izolantů. Jedná se o PVC, které se vyznačuje mnoha dobrými vlastnostmi, jež dělají plastovou střešní krytinu tak jedinečnou. Je nerozbitná, tvárná, přizpůsobivá a lehká, díky čemuž je vhodná jak pro novostavby, tak rekonstrukce a není ani třeba zesilovat krov. Kromě toho je bezúdržbová, odolná vůči mechanickému i chemickému poškození, stálobarevná, ekologická a hlavně kvalitní za velmi příznivou cenu (jeden metr čtvereční pořídíte již za cenu od 200 Kč).

Uvažujete-li tedy o koupi nové střechy a vašim snem je, aby vypadala jako břidlice, je pro vás střešní krytina Capacco to pravé. Je levná a zároveň velmi kvalitní, což dokazuje také její úspěch v testování Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha s.p. a záruční doba 20 let, přičemž výrobce odhaduje její životnost nejméně na 40 let.

Capacco spol. s. r. o. od března 2013 navíc vyrábí novou verzi své plastové střešní krytiny. Jedná se o typ SK1 a SK2, která svým vzhledem imituje břidlici ještě dokonaleji, než její předchůdkyně. Navíc je opatřena pěti montážními otvory pro snazší pokládku a identifikačním logem na spodní straně. Takže neváhejte a splňte si svůj sen. www.capacco.cz

Comments are closed.