Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Premier Wines

Společnost Premier Wines působí na trhu již od roku 1992 a za tu dobu si vydobyla přední pozici v prodeji a servisu vín. Vysokou kvalitu, kterou prosazuje, dokládá široké portfolio nabízených vín těch nejlepších odrůd, oblastí a producentů.

Nakupovat víno po internetu je mnohdy nebezpečná záležitost. Nevíte doopravdy, co nakonec obdržíte a z jakých zdrojů to pochází. Navíc spousta e-shopů pouze pře-prodává nabízené víno, takže i tato skutečnost diskvalifikuje internetové koupě vín. Společnost Premier Wines se v tomto značně odlišuje a mimo povrchní prodej vín se zaměřuje i na související servis. Degustační akce s doprovodným programem vytváří nezapomenutelné okamžiky a šíří povědomí o kvalitních vínech. Mimo vína k okamžité spotřebě se Premier Wines specializuje i na investiční vína. Jejich dlouhodobé zkušenosti umožňují vybrat opravdu kvalitní kousky, které přinesou kýžené ovoce. Své zkušenosti a znalosti přenesli i do velmi kvalitních filtrů pro výběr vhodného vína. Vybírat můžete nejen z těch základních variant jako je typ, barva, sladkost a země, ale i podle zvláštní příležitosti jako například dárky, výročí, svatby a podobně. V Premier Wines moc dobře vědí, jaké víno nabízejí, a proto lze pokládat za opravdu užitečné i vyčerpávající profily vinařství, ze kterých pochází nabízené víno. Mimo to poskytují i základní informace o ročnících, především pro oblasti Burgundsko – Cote de Nuits a Beaune, Chablis, Rhone, Bordeaux, Alsasko, Toskánsko a Piemonte.

Veškerá vína, které Premier Wines nabízí, je skladem. Zároveň užívají i vlastního hodnocení pro každodenní víno, nadprůměrné víno, velké víno, mimořádné víno. Jednoduchým shrnutím tak lze dospět k jednoznačnému závěru, že Premier Wines je více než jen pouhý e-shop. Jsou to špičkoví odborníci v oboru, na které je radost se obrátit.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat