Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Střešní krytina, která vás příjemně překvapí

Když jsme se asi před pěti lety s rodinou rozhodli pro koupi „nového“ domu, z důvodu omezených finančních prostředků jsme zvolili pořídit si starší stavbu a zrekonstruovat  si ji podle našeho gusta. Udělali jsme si vlastní plány, zaplatili pár odborníků na elektřinu či kontrolu statiky, vybírali nová okna a plánovali zařízení interiéru. To vše šlo lehce. Na problém jsme narazili až tehdy, kdy bylo zapotřebí vybrat střešní krytinu. Každý člen naší rodiny měl totiž známé se zkušenostmi s různými značkami výrobců pokrývek střech. Výsledkem bylo to, že jsme se nedokázali shodnout na konkrétním dodavateli, neboť každý na základě znalostí výhod jednotlivých produktů upřednostňoval jiného výrobce. Takže zatímco jeden preferoval levnější krytiny, jiný apeloval například na jejich kvalitu.

Po dlouhých a nekonečných debatách na téma krytiny a hledání vhodného výrobce jsme narazili na nabídku firmy Capacco spol. s r.o. Ta svým klientům na stránkách www.capacco.cz nabízí střešní krytinu vyráběnou z recyklovaného plastu kabelových izolantů, která se pyšní (a jak jsme již zjistili i po době stále pyšní) všemi výhodami, které jednotliví členové našich rodin preferovali – nerozbitnost, tvárnost a přizpůsobivost, nízká hmotnost, cenová dostupnost, ekologická nezávadnost, kvalita, dlouhá životnost, pěkný design, stálobarevnost a snadná údržba. Díky těmto vlastnostem, které uspokojily požadavky nás všech, bylo rozhodnuto, kde a jakou krytinu pro naší střechu nakoupíme. Dnes je tomu již pět let, co naši střechu pokrývá plastová krytina Capacco, o jehož kvalitě svědčí nejen naše zkušenost, ale i zkušenost samotné firmy. Ta totiž začala své výrobky prodávat až rok poté, co jimi pokryla zkušební prostor, aby vyzkoušela jejich odolnost vůči negativním vlivům okolního prostředí, mezi které patří i třeba krupobití a oheň. Co nás velmi překvapilo je, že střecha stále vypadá jako nová, aniž bychom ji museli jakkoliv udržovat, není na ní žádný mech.

Střešní krytinu společnosti Capacco můžu jen doporučit, a to všem, kdo plánují pokrýt šikmou či strmou střechu svého domu opravdu kvalitním materiálem, který svým vzhledem připomíná přírodní břidlici.

Máte na výběr mezi několika druhy a taky dokonce můžete pořídit speciální verzi střešní krytiny, tzv. umělou břidlici. Ať se však rozhodnete pro kteroukoli variantu, garantujeme vám maximální spokojenost. Mrkněte na www.capacco.cz a určitě si vyberete.

Comments are closed.