Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Proč vzít lety do Itálie a zúčastnit Itálie Benátský karneval!

Tato akce vznikla v třináctém století. Ačkoli karneval čelila mnoha přestávky po zachycení Itálii Napoleon Bonaparte a režim fašistického vládce Mussoliniho, ale to je ještě oslavovaný s tradičními kouzlo. Benátčané také volat tento festival Carnevale di Venezia „.“ Říká se, že slovo „karneval“ je odvozen z latinského slovníku „carne vale“, což znamená „sbohem maso“. Ti, kteří s lety do Itálie vždy cítit radost z přistoupení k této události. Tento karneval je slaven s radostí v Itálii a na mnoha místech po celém světě 40 dnů před Velikonocemi každý rok. V Itálii oslava trvá po dobu deseti dnů od obecně z posledního týdne prosince ačkoli datum spuštění se liší v dnešní době.

 

Je to v podstatě maskou na sobě festival, ale celá řada dalších aktivit jsou také součástí této akce, včetně, kostýmních přehlídek, hazardní hry a párty. Davy návštěvníků se dostat do italských Benátkách, přičemž levné lety do Itálie, aby se součástí tohoto deset dnů oslav. Existují různé příběhy této masce nošení jídla, jako je společné přesvědčení, že, maškarní byl kladen na každý z obecných Benátčané k otrokům, aby oslavili zimu a zároveň se chránit před mrazivé zimy, a později se tvar festival. Je tak populární festival, který se více než 30.000 návštěvníků přichází do Benátek každý den karnevaly tím, že Itálie lety.

 

Nošení masky je zaměřen na skrývání nositele identity umožňují účastníkům různé identity a sociálního postavení jednat volněji v interakci s ostatními členy společnosti bez ohledu na identitu a každodenní konvence. Maska je základním rysem karnevalu a po vašich levné lety Itálii si můžete koupit to od různých obchodů po celém městě v Benátkách, kde si můžete koupit masku z nejkrásnějších na děsivé. Volto nebo Larva je nejjednodušší a je běžně používán jako maska ​​je tradiční italská masku. Ostatní masky patří: Bauta a Moretta. Poté, co vzal si levné letenky do Itálie z Velké Británie, budete najít divadla, ulice, náměstí a veřejné budovy stávají protagonisty četné iniciativy a show. Stručně řečeno se festival bude plné barev a kouzla

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat