Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Půjčovna aut Praha

Nemáte k dispozici svůj automobil a potřebujete využívat auto? Nebo automobil nevlastníte, ale potřebujete ho? Využijte služeb, které nabízí autopůjčovna Praha. Kompletní vozový park autopůjčovny je vybaven novými auty, která jsou v plné i nadstandardní výbavě a mají automatickou převodovku, pro větší pohodlí. Havarijní pojištění je naprostou samozřejmostí, kterou autopůjčovna poskytuje, v jediném případě je havarijní pojištění neplatné, a to při řízení pod vlivem alkoholu.

Půjčovna aut má svůj vozový park vybaven auty ve všech kategoriích. Standardní třídu zastupují auta Volkswagen Golf V a VI a Škoda Octavia, prémiovou třídu vozy Mercedes-Benz E class a Volvo XC90, z třídy business si můžete zapůjčit auta Mercedes Benz S class a Volvo S80, pokud byste chtěli automobil ztřídy travel, k dispozici Vám může být automobil Mercedes Viano nebo VW Caravelle. Půjčovna aut Praha myslí na Váš komfort a pohodlí jak ve výbavě vozů, tak i v poskytnutí podpory 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. U všech aut je samozřejmostí klimatizace, CD přehrávač, automatická převodovka a vše, co se týče plné i nadstandardní výbavy vozu.

nebankovní půjčky

půjčky na exekuce

web levně

hotovostni půjčky

GiGaINZERT.cz

Bazar SnadnoRychle

GiGaINZERT.sk

Zdarma bazar

Weblevně

Inzerce na Půjčky

Půjčky SnadnoRychle

SnadnoRychle – rozcestník

RychleSnadno – rozcestník

Půjčky bez registru

oddluženi fyzické osoby

Spoříci účet

Odškodnění dopravní nehody

Kreditní karty

Družstevní byt

Výkup nemovitosti

Reality inzerce

Práce inzerce

GigaBazar.pl

investiční zlato

nebankovní půjčky

kulturistika,fitness

bazar.inzerce

bazar.inzerce

erotická inzerce

bazar.inzerce

dárky pro může,ženy

bazar.inzerce

bazar.inzerce

bazar-slovensko, inzercia

bazar-německo inzerce

Pro zapůjčení auta potřebujete pouze průkaz totožnosti, řidičský průkaz a složit zálohu, která se liší podle typu vozu. Při zapůjčení vozu firmou je vyžadován ještě výpis z obchodního rejstříku a plná moc jednatele. Výhodou při zapůjčení automobilu na více jak tři dny je poskytnutí zdarma navigace a služby přistavení vozu. V ceně pronájmu je zahrnuto pojištění vozidla včetně asistenční služby, v případě potřeby náhradní vůz a platná dálniční známka pro ČR.

Comments are closed.