Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Fotokniha

Co může spojovat lidi a jejich zážitky více, než fotografie. I přes rychlý rozvoj moderních technologií si stále fotografie ve fyzické podobě udržují místo v našich životech. Možná proto, že je to více skutečné, reálné a vyvolat pocity spojené s těmito zážitky není tak náročné. TiskProRadost.cz se snaží tuto chemii udržet při životě a nabízí ke zhotovení plno produktů, spojených s fotografiemi. Mezi těmito produkty je i fotokniha s tvrdou potištěnou obálkou.

Fotokniha s tvrdou potištěnou obálkou je sestavena z Vámi vybraných fotek. Základem knihy je tvrdá, potištěná obálka, která zajišťuje pevnost celé fotoknihy. Jednotlivé stránky fotoknihy s tvrdou potištěnou obálkou, jsou tištěné na kvalitním křídovém papíře o gramáži 150g/m2. Základní rozsah fotoknihy čítá 24 stran. Jelikož Vás ale nechceme omezovat ve spojení s Vašimi zážitky, můžete přidávat až do celkového počtu o 100 stranách. Díky skvělému a uživatelsky přístupnému programu AlbumMaker, máte podobu Vaší fotoknihy zcela pod kontrolou. Již nebudete muset aplikovat jednotvárné, nic neříkající obálky. Díky upravitelným šablonám, si budete moci upravit výslednou podobu s pomocí vlastních grafických podkladů. Fotoknihy s tvrdou potištěnou obálkou Vám nabízíme hned v několika různých velikostech tak, aby to vyhovovalo Vašim představám. Fotokniha střední na výšku s rozměry 15 x 20 cm, fotokniha střední na šířku s rozměry 20 x 15 cm, fotokniha střední čtvercová s rozměry 21 x 21 cm, fotokniha velká na výšku s rozměry 21 x 28 cm, fotokniha velká na šířku s rozměry 28 x 21 cm a fotokniha extra velká čtvercová s rozměry 30 x 30 cm.

Pro prezentace velkých fotografií a projektů můžete využít ještě fotoknihu – portfolio. Její velký formát, šroubková vazba a lesklá či matná tvrdá potištěná obálka, zajišťují opravdu vysokou kvalitu pro potřeby různých prezentací, či zvěčnění daného okamžiku.

Comments are closed.