Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Autosklo S.O.S.

Společnost Autosklo S.O.S. Nonstop se již řadu let zabývá opravou a výměnou autoskel pro osobní automobily, autobusy a další motorová vozidla. Díky široké nabídce na skladě jsme schopni nabídnout autoskla od řady výrobců.

Jedna z našich služeb je výměna autoskla. Nabízíme autoskla mnoha značek, například autosklo Škoda, autosklo Ford, autoskla Audi, autoskla BMW, autosklo Citroen, autoskla Fiat, autosklo Honda a další. Nabízíme nejen autosklo čelní, ale i boční a zadní. Opravu a výměnu autoskla zajišťujeme na naší provozovně Autosklo Praha v Michli. Pokud je pro Vás problém dorazit do našeho servisu, vyšleme za Vámi NON-STOP jednotku, která Vám autosklo opraví na místě. Pokud jste byli vykradeni, pak nezoufejte. Nabízíme opravy vykradených vozů. Máme skladem čelní, boční skla, pevné prosklené bloky, zadní vyhřívaná skla, střešní okna a plexi na míru. Dále nabízíme kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Odolná povrchová vrstva zajišťuje maximální ochranu proti poškrábání. Specifickými vlastnostmi autofólie je například odrážení až 65% dopadající sluneční energie, pohlcují 99% škodlivého UV záření, snižují průhled do vozidla z venku a vylepšují vzhled vašeho automobilu. Autosklo S.O.S. nabízí také renovaci světlometů. Renovace světlometů probíhá v několika krocích broušení a leštění. Důvody, proč renovovat světlomety, jsou zřejmé. Zvýšíte Vaší viditelnost a bezpečnost na silnici, šetříte náklady za drahou výměnu nových světel, navrátíte vašemu automobilu svou původní krásu a zvýšíte hodnotu vašeho vozu při prodeji.

Autosklo S.O.S. NONSTOP nabízí i další služby jako je čištění interiérů, oprava karosérií či montáže zabezpečovacích systémů Defend Lock. Nově nabízíme i velice výhodné pojištění vozidel. Naše společnost Vám nabízí rodinné zázemí a přístup na profesionální úrovni.

Comments are closed.