Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Gumárna Aditeg

Gumárna Aditeg je výrobcem zaměřeným na těsnění a technickou pryž. Pověst gumárny Aditeg sahá až za hranice České republiky, jelikož úspěšně expandovala do zahraničí a získala si tak zákazníky nejen na českém trhu, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku či ve Švýcarsku. Gumárna Aditeg také vlastní certifikaci ISO 9001:2001, což je uznávaná pečeť kvality přístupu k dodavatelům a zákazníkům.

Sortiment gumárny Aditeg obsahuje těsnění a technickou pryž, v různých variantách gumové výrobky z řady desek, silentbloků, profily, O-kroužků, plochých kroužků, lisovaných, vysekávaných výrobků a jiné. Gumové profily a silikonové profily jsou svými mechanickými, fyzikálními, chemickými vlastnostmi a trvalou deformací předurčené jako těsnění konstrukčních a stavebních částí v různých odvětví průmyslu. Gumové profily mají tu vlastnost, že nepropouští vzduch a nemají prakticky žádnou nasákavost. Při určitých teplotách odolávají gumové a silikonové profily povětrnostním vlivům bez změny fyzikálních vlastností. Vyrábíme několik druhů profilů, například C-Profily, D-profily, dosedací profily, fasádní profily, H-profily, klínové profily, korunové profily, L-profily, ochranné profily, čtvercové profily, profily s kovovou výztuhou, spárové profily, svěrní profily nebo zárubní profily. Mimo gumové profily nabízíme i gumové desky. Gumové desky rozdělujeme na pryžové, mikroporézní a podlahové desky. Podle vlastností jednotlivých desek se liší způsob jejich využití. Nabízeny jsou v rolích či deskách požadovaného formátu. Gumové desky lze využít jak v interiéru, tak exteriéru.

Rodinné prostředí gumárny Aditeg a její individuální přístup k potřebám jednotlivých zákazníků, zaručuje kvalitně odvedenou práci za více než přijatelné ceny. Ať již potřebujete gumové desky, lisované, vysekávané výrobky, gumové profily nebo silentbloky, gumárna Aditeg je tu pro Vás.

Comments are closed.