Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Zdravotní postele Kopeko

Také máte problémy se spánkem? Neustálé převalování se v posteli, bolavá záda, krk a po probuzení velice špatná nálada z nevyspání? Veškeré tajemství se ukrývá ve Vaší posteli! Pořiďte si novou dřevěnou postel a speciální zdravotnickou matraci. Výsledky poznáte okamžitě. Kopeko.cz, ta správná volba pro Vaše spaní.

Firma Kopeko je zaměřena na výrobu masivních dřevěných postelí, zdravotnických matrací a lamelových roštů. Dřevěné postele jsou vyráběny ze smrkové, bukové a dubové spáovky. Všechny výrobky mají vysokou pevnost a stabilitu. Vyrábíme několik druhů dřevěných postelí s různými specifikacemi, například Merkur, Orion, Atlas, Taurus, Sirius nebo Apus. Další součástí kvalitního a zdravého spánku jsou zdravotní matrace. Vybrat si tu opravdu kvalitní matraci je základem dobrého spánku. Firma Kopeko sama zdravotní matrace vyrábí a může tak reagovat na individuální požadavky jednotlivých zákazníků, co se týká rozměrů a složení zdravotních matrací, například dle váhového zatížení nebo zdravotního stavu zákazníka. Podle daných představ lze následně volit ze široké nabídky matrací. Pružinové matrace s jádrem Bonnell nebo taštičkovým jádrem, polyuretanové matrace ze standardních a studených pěn s viskoelastickou vrstvou, kokosem či latexem nebo latexové matrace z přírodního a syntetického kaučuku, také s vrstvou kokosu. V neposlední řadě je důležitou součástí lůžka také rošt. Nabízíme jak laťkové, tak lamelové rošty. Lamelové rošty se používají zejména v kombinaci s měkčími poddajnějšími matracemi a tam, kde je matrace více zatěžována. Spolu s matrací zaručují vhodné vytvarování, prodlužují životnost matrace a zlepšují odvětrávání matrace.

Díky dřevěným postelím, matracím, roštům a anatomickým polštářkům, Vám firma Kopeko nabízí zlepšení Vašeho spánku a duševní pohody. Už žádné převalování, trápení s bolestmi a deprese. Nabídněte svému tělu to pravé – zdravé spaní s Kopeko.

Comments are closed.