Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Autoškola Fencl – kurzy, kondiční jízdy i školení řidičů

Hledáte spolehlivou autoškolu, která vám poskytne kvalitní výcvik pro získání řidičského oprávnění? Kompletní služby na vysoké profesionální úrovni všem zájemcům nabízí autoškola Praha 9. Zkušení instruktoři se vám budou plně věnovat, ať už si ze široké nabídky zvolíte jakýkoliv typ výcviku. Autoškola Fencl, se sídlem v Praha 9 – Čakovice, se výuce a výcviku šoférů intenzivně věnuje už dvacet let. Pravidelně zajišťovány jsou kurzy pro všechny skupiny, přihlásit se například mohou jak žadatelé o řidičský průkaz A, tak i zájemci o řidičský průkaz B. Nabídka zahrnuje také školení řidičů Praha nebo kondiční jízdy.

 

Teoretická výuka a praktický výcvik 

Vyhledávaná autoškola Praha 9 se snaží všem uchazečům o řidičské oprávnění vycházet maximálně vstříc. V autoškole si můžete se slevou zakoupit učebnice ke studiu nebo výuková CD s testovými otázkami, značkami, křižovatkami apod. Jako netradiční dárek pro zákazníky autoškola od letošního roku připravila exkluzivní typ výcviku pro žadatele o řidičský průkaz skupiny B a pro uchazeče o řidičský průkaz A je připravena možnost využít výhodných slev a bonusů. Plánování praktického výcviku probíhá vždy při výuce teorie a samotné jízdy pak lze absolvovat denně, až do večera. Výjimkou jsou kondiční jízdy, které probíhají i v nočních podmínkách. Praktický výcvik žáci autoškoly absolvují na různých druzích strojů a vozidel.

 

Školení řidičů a jejich přezkoušení

Osobně v sídle autoškoly v Praze 9 – Čakovicích nebo pomocí online formuláře si můžete snadno objednat profesní školení řidičů Praha. A to včetně zdokonalení jejich odborné způsobilosti a následného přezkoušení pro navrácení řidičského oprávnění při zákazu řízení. Školení je určeno pro řidiče skupiny C1, C, D1, D, E – a také v tomto případě zájemcům autoškola Praha 9 nabízí atraktivní slevy a bonusy.

Comments are closed.