Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

GPS monitoring pro stálý přehled o pohybu vozidel a řidičů

Podnikáte v autodopravě nebo zodpovídáte za firemní flotilu? Společnost GX SOLUTIONS vám nabízí kvalitní a spolehlivý monitorovací systém s množstvím výhod. GPS sledování vozového parku využijí například majitelé kurýrních společností, taxi služby, autopůjčoven nebo provozovatelé kamionové dopravy. Profesionální tým firmy GX SOLUTIONS se věnuje vývoji zákaznických řešení podle konkrétních či specifických požadavků. Cílem je maximálně spokojený klient, který má k dispozici ty nejmodernější technologie.

 

K čemu slouží monitorovací systém

Už více než 14 let společnost GX SOLUTIONS poskytuje svým zákazníkům kompletní škálu služeb pro monitoring vozidel a má za sebou víc jak 30 tisíc úspěšných řešení. V oblasti sledování osobních vozidel bude mít klient dokonalý přehled o provozu aut, spotřebě PHM či efektivitě přepravy. Výhodou je elektronická kniha jízd, která je monitorovacím systémem od GX SOLUTIONS generována automaticky, bez zásahu řidiče. Přinese vám rychle a včas informace o veškerých jízdách, GPS pozicích nebo ujetých kilometrech, a to vše bez zkreslených údajů. Tento ideální elektronický výkaz jízd obsahuje množství užitečných informací, které slouží k propojování dat s dalšími reporty, jako je třeba přehled jízd či evidence nákladů.

 

Efektivní monitoring aut a techniky   

Tým společnosti GX SOLUTIONS vyvíjí, vyrábí a realizuje GPS monitoring i pro vnitrostátní nebo mezinárodní kamionovou dopravu. Monitorování nákladních vozidel zahrnuje sledování přepravy, plánování a srovnání tras, měření spotřeby paliva a také online komunikační systém mezi řidičem a dispečinkem. Komplexní řešení pro monitoring vozidel a techniky nabízí GX SOLUTIONS i stavebním společnostem, komunálním službám nebo majitelům manipulační techniky. Objednat si zákazníci mohou nejen kvalitní přístroj GPS, ale i celý balík služeb, včetně servisních programů.

Comments are closed.