Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

GPS monitoring – perfektní online kontrola pohybu vozidel

Máte vlastní firmu a přemýšlíte, jak efektivně ušetřit za pohonné hmoty? Pokud provozujete služební automobily, ideálním řešením je pro vás GPS monitoring. Malá krabička pod kapotou vozidla, lokační GPS modul, neustále sleduje a zaznamenává polohu či rychlost vozu a další veličiny. Zjištěné údaje v krátkých intervalech posílá přes mobilní síť na server, kde jsou k dispozici provozovateli vozidla. Skvělé služby vám prokáže monitorovací systém od GX SOLUTIONS, který přináší komunikační řešení s množstvím výhod. Specialisté této renomované společnosti nabízejí všem klientům komplexní monitoring vozidel – od vývoje, přes výrobu a realizaci až po poradenství a systematickou péči.

 

Více než GPS sledování

Moderní monitorovací systém od GX SOLUTIONS je určen pro firemní flotily, kamionovou dopravu nebo stavební techniku. Monitorování osobních vozidel zahrnuje GPS sledování, elektronickou knihu jízd, kompletní záznam provozu a spotřeby PHM. Nejmodernější systém se uplatní ve firemních autoparcích, taxi službách, kurýrních společnostech, autoškolách, záchranných zdravotních službách apod. Společnost GX SOLUTIONS zákazníkům nabízí i GPS monitoring nákladních vozidel a techniky. Ať už provozujete vnitrostátní nebo mezinárodní kamionovou dopravu, precizně vyvinutý elektronický systém se postará o sledování přepravy, plánování a srovnání tras, měření spotřeby paliva či online komunikaci mezi řidičem a dispečinkem.

 

Servisní programy pro komfortní péči  

Pro společnost GX SOLUTIONS nekončí vzájemný vztah s klientem prodejem a dodáním špičkového GPS monitoringu. Zákazník si současně kupuje celou paletu profesionálních služeb, včetně servisních programů. Co všechno klient získá? Například určitý typ pojištění pro monitoring vozidel, rychlé řešení požadavků (dříve než do 30 dní) nebo prodloužení záruky. Značnou výhodou pro stálé klienty je bezplatná elektronická aplikace zákaznické podpory, kde je možné online hlásit veškeré technické požadavky, závady systému či servisní události.

Comments are closed.