Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Nepografické služby – ty nejlepší pro Vás od nás

Společnost Powerprint nabízí služby v oblasti reprografických služeb, vazby diplomových prací, digitální tisk knih, výroba reklamy i tisk plakátů. Služby pro Vás zajišťuje 22 stálých zaměstnanců na pěti provozovnách v Praze a Brně.  Mezi hlavní tiskařské produkty patří i tisk posterů na konference. Tiskneme v jakékoli velikosti a také na počkání.

Firma byla založena v roce 1998 a v roce 2000 jsme odkoupili tiskárny Editpress s.r.o. Od samého začátku založení naší firmy se snažíme dělat maximum pro úspěch a kvalitu služeb, které našim zákazníkům poskytujeme.

Nepospícháme, nejsme „dravou“ konkurencí, ale vytrvale postupujeme dál. Věříme, že nabízíme dobře fungující služby, které jsou přínosem pro naše okolí.

Mezi naše další služby patří potisk reklamních předmětů, jako jsou puzzle, potisk textilu, podložky k myši, hrnky, laserování předmětů, potisk tužek, výroba kvalitních fotoknih. Fotoknihy si u nás můžete vyrobit buď sami stažením příslušného software, kde velice jednoduše a přehledně vytvoříte svou originální fotoknihu. Pokud nemáte chuť nebo čas si knihu vyrobit, naši zkušení grafici vám knihu na přání a dle vašich představ vytvoří.  Kvalita takových fotoknih je zaručené.

Comments are closed.