Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Když se řekne Curve karta, napadnou vás brzy samé výhody

V tuzemsku zatím spíše novinka, ale pro Velkou Británii už tak trochu samozřejmost. Karta, která by na začátku devadesátých let působila jako kouzelné zjevení. Umí vybírat ze všech bankomatů bez poplatků a přinese každému držiteli i zajímavý cashback ve výši 1 % z každé platby. Síť vybraných obchodů, kde se dá takto ušetřit, se stále rozrůstá. A to ještě ušetříte trochu místa v peněžence, protože nebudete muset nosit karty ke všem svým účtům jednotlivě! Těch výhod je skutečně až nad hlavu, že?

V základní verzi je karta zcela bez poplatků

A teď to nejlepší, jak nám ostatně sdělí podrobněji i Curve karta recenze, můžete tuto užitečnou pomůcku pro každodenní život získat naprosto zdarma. Zaplatit a přitom ušetřit 1 % z celé platby lze třeba v řetězcích jako GAP, IKEA, Lidl nebo třeba Starbucks. Do začátku navíc můžete dostat celých pět liber, stačí zadat během registrace speciální kód „4THNP“. Vše je bez měsíčních poplatků a různých limitů, takže je pravdou, že Curve karta se nemusí využívat třeba celou zimu – a teprve na jarní dovolené začnete čerpat její různé výhody. Takové rozhodnutí vás nebude stát ani jedinou penny…

Zaplaťte zálohu za ubytování v zahraničí

Jedete někam do ciziny? Nezáleží na tom, jestli to bude Itálie nebo Řecko. Curve karta recenze na Získej-bonus.cz totiž napoví zcela jasně – v případě, že si zarezervujete ubytování v hotelu, zaplatíte potřebnou zálohu jediným kliknutím. Nemusíte proto hledat čísla účtů a variabilní symboly, u kterých se snadno udělá drobná chyba, co se ve výsledku hodně prodraží. Ať už tedy nakupujete v internetových obchodech nebo dáváte přednost kamenným nákupním centrům, určitě se Curve karta vyplatí víc, než byste možná zprvu čekali. A nabídka obchodů, kde můžete platit, se stále rozšiřuje, patří sem třeba i Aldi, John Lewis nebo Planet Organic.

Comments are closed.