Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Šikovní pomocníci v domácnosti

Každá hospodyňka má svých oblíbených pomocníků v domácnosti, na kterých nedá dopustit. Na trhu najdeme nespočet různého doplňkového zboží, který nám má pomoci při každodenních pracích. Stačí zmínit různé hadry, mopy, saponáty, šampony či houbičky.

Společnost NanoProm kromě jedinečných nano produktů, které se dají aplikovat na mnoho povrchů, nabízí i široký sortiment příslušenství a doplňků. V nabídce společnosti najdete kouzelné houbičky, houbičky na mytí auta či mikrovláknové utěrky.

Kouzelné čisticí nano houbičky jsou výjimečné tím, že jsou vybaveny speciálním čistícím materiálem, který stačí potřít vodou a následně dokážete odstranit nečistoty bez použití čisticích prostředků. V nabídce najdete tři druhy houbiček.

Mikrovláknové utěrky jsou velmi jemné a jsou vhodné pro všechny formy úklidu. Používat se mohou na suché či mokré utírání. Jsou velmi užitečným pomocníkem. V nabídce naleznete několik druhů.

Houby na mytí auta využijete při mytí Vašeho vozu. Naše houby jsou vyrobeny z extrémně odolné pěny, která je schopna do sebe nasát velké množství vody. Je ideální na mytí auta po aplikaci nano ochrany.

Všechny inovativní nano produkty, jakož i výše uvedené užitečné příslušenství naleznete v nabídce společnosti NanoProm. Navštivte e-shop společnosti, vstupte do světa nanotechnologie a užívejte si její výhody.

Comments are closed.