Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Dokonalá ochrana pro celé auto

Naše auto patří mezi nejcennější, co máme. Vždy je pro nás připraveno, zda je teplo, déšť nebo sníh. Za roky věrných služeb si zaslouží pořádnou péči. V oblasti autokosmetiky najdeme mnoho produktů, nabídka je opravdu široká.

Nanotechnologie přichází s produkty, kterými dokážete zajistit celému autu jedinečné vlastnosti. Produkty vyrobené na bázi této inovativní technologie jsou schopny změnit povrchové vlastnosti. Po nanesení se na povrchu vytvoří velmi tenká nano vrstva, která zabezpečí jedinečné vlastnosti, jakými jsou hydrofobie, oleofobie a nepřilnavost nečistot. Ošetřený povrch získá efekt lehkého čištění, tedy na čištění Vám bude stačit čistá voda. Nano ochrana je UV stabilní, což prodlužuje její životnost.

Na automobilu najdeme mnoho povrchů. Autolak, disky, čelní sklo, plastové a chromované části, v interiéru také plasty nebo textilní sedačky. Všechny tyto povrchy jsou vhodné pro ošetření nanotechnologií.

Produkt na čelní sklo se nazývá Nano tekuté neviditelné stěrače. Tento inovativní produkt nabízí výše uvedené výhody. Má však jeden bonus. Pokud cestujete často mimo města, oceníte další výhodu. Při rychlosti 60-70 km/h začíná odpor vzduchu tisknout kapky ze skla pryč. Tedy nebudete muset používat stěrače vůbec.

Jedinečné vlastnosti můžete dopřát i celé karoserii. Čištění povrchu bude velmi jednoduché a většina nečistot je smyta během deště. Totéž platí i pro disky.

Pozadu nezůstane ani interiér vozu. Ošetřit můžete různé plastové či chromované části. Díky Nano impregnaci textilu dokážete ošetřit i textilní sedačky, které získají hydrofobii, oleofobii a nepřilnavost nečistot. Při impregnaci textilu je důležité, aby povrch ochranu pořádně nasál. Tedy ošetřit se dá pouze dostatečně savý materiál. Po nanesení třeba nechat textil zcela vyschnout.

Jak vidíte, nanotechnologií víte ošetřit opravdu celé Vaše auto. Usnadníte si tím údržbu a uspoříte i peníze, protože nebudete potřebovat čistící prostředky. Vyzkoušejte nano produkty a užívejte si výhody této inovativní technologie.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat