Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Nanotechnologií ošetřené povrchy získají jedinečné vlastnosti

Nanotechnologie se dostává stále více do povědomí společnosti. Jde o technologii, která je schopna změnit povrchy k nepoznání. Tato věda zkoumá věci na atomární úrovni, čili ve velikosti nanometrů. Tato inovativní technologie je využívána v mnoha odvětvích.

Nanovědy pracují s atomy a molekulami s velikostmi 1 – 100 nanometrů. Jeden nanometr je jedna miliardtina metru. Není náhoda, že nanotechnologii nazývají technologií 21. století. Ukrývá v sobě mnoho možností.

 

 

Tato technologie se využívá i v produktech. Nano produkty jsou stále více dostupnější a nabízejí široké spektrum výhod. Společnost NanoProm nabízí nano produkty, které se využívají k ošetření povrchů. Těmito produkty dokážete ošetřit a změnit mnoho povrchů – sklo, plast, textil, chrom, nerez, dřevo, lak, kámen, pórovité povrchy a další.

Čím se tyto produkty vyznačují a jaké výhody Vám nabízejí? Po aplikaci nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká, pouhým okem neviditelná nano vrstva, která se postará o jedinečné vlastnosti. Které to jsou?

1. Ošetřený povrch odpuzuje vodu, oleje a jiné tekutiny.
2. Po nanesení nano ochrany se nezmění vzhled ani prodyšnost povrchu.
3. Povrch získá efekt lehkého čištění.
4. UV stabilita.
5. Na povrchu textilu se vytvoří efekt lotosového květu.
6. Životnost impregnace je mnohem delší v porovnání s jinými produkty.
7. Úspora času a peněz.

 

 

Aplikace těchto produktů je velmi jednoduchá a je přizpůsobena každému, čili je zvládnutelná velmi snadno. Životnost ošetřeného povrchu je počítána v měsících. V případě dobrých podmínek je životnost i delší. Navštivte stránky společnosti NanoProm, dozvíte se víc o nanotechnologii, vyberte si produkt podle vlastní potřeby a užívejte si výhody, které Vám nabízí technologie 21. století – nanotechnologie.

Comments are closed.