Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Tekuté stěrače – Váš pomocník v hustém dešti

Nanotechnologie je technologie, která se stále více dostává do povědomí. Je to inovativní technologie, která v sobě skrývá velmi mnoho možností. Její výhody využívají mnoho odvětví. Ne náhodou ji nazývají i technologií 21. století.

Tuto technologii využívají i při výrobě produktů pro autokosmetiku. Jedním z nejpopulárnějších produktů jsou takzvané Tekuté stěrače. Tento nano produkt nabízí mnoho výhod. Slouží k ošetření čelního skla, který po nanesení tohoto produktu získá zcela nové a jedinečné vlastnosti. Na povrchu skla se vytvoří velmi tenká, neviditelná vrstva. Díky této vrstvě dokáže sklo odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny. Nečistoty se nedokáží přilnout na povrch, čímž jejich odstranění bude mnohem jednodušší.

Velkou výhodou Tekutých stěračů je, že při rychlosti 60-70 km/h začíná odpor vzduchu tisknout kapky ze skla pryč. To znamená, že pokud cestujete denně mimo města, Tekuté stěrače jsou pro Vás jako stvořené.

Jmenujme si výhody, které získáte použitím Tekutých stěračů:

  1. Nepřilnavost nečistot na povrch čelního skla a zároveň „efekt lehkého čištění“.
  2. Většina nečistot je smyta z čelního skla sama během deště.
  3. Zbytkové nečistoty snadno odstraníte pouze za pomoci vody bez použití čisticích prostředků.
  4. Vyšší bezpečnost jízdy během deště (lepší reakční čas řidiče, zvýšení viditelnosti).
  5. Vysoká redukce používání stěračů a ostřikovací kapaliny.
  6. Snadnější čištění čelního skla od námraz.
  7. Odolnost vůči běžným chemikáliím, UV stabilita, odolnost vůči kartáčům v myčce aut, odolnost vůči posypové soli.
  8. Úspora času ( „efekt lehkého čištění“, samočištění).
  9. Úspora peněz (nižší opotřebovávání stěračů znamená jejich nižší frekvenci výměny).
  10. Získáte certifikovaný německý výrobek, který je zárukou kvality (Na trhu je množství produktů, které se tváří jako NANO produkty, i když jimi ve skutečnosti nejsou).

Jak vidíte, nejen tento produkt dokazuje, že nanotechnologie dokáže nevídané věci. Produkty vyrobené na bázi této technologie nabízí ve svém e-shopu i společnost NanoProm. Na webové stránce společnosti se můžete dozvědět více o nanotechnologii, poznat inovativní produkty a po objednání jednoho z nich si můžete užívat výhody, které Vám tyto nano produkty nabízejí.

Comments are closed.