Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Antibakteriální ponožky přinesou s sebou mnoho výhod

Ponožky jsou každodenní součástí našeho života. Jejich oblékání se stal už ranním automatismem. Potřebujeme je několik kusů, přece jejich třeba denně měnit. Každý z nás má určitě ve své „sbírce“ různé druhy a mnoho barev. Samozřejmě najdou se i tací, kteří preferují jednoduché, jednobarevné ponožky. Nejběžnějšími jsou černé, šedé či bílé.

Funkce ponožek je jasná – chránit nohu v botě. Velmi mnoho záleží na materiálu, ze které je vyrobena. Právě antibakteriální thermo ponožky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu. Jsou anatomicky tvarované, proto perfektně padnou na nohu. Další výhody jsou, že výborně absorbují vlhkost, jsou velmi pružné a prodyšné a zabraňují tvorbě nepříjemného zápachu.

Antibakteriální ponožky se dají nosit při běžných činnostech, do práce, ke sportování nebo do zahrady. Jsou příjemné na dotek a nedráždí pokožku. Udržují nohu v optimálním teple.

Podívejme se na to, jaké výhody nabízejí tyto ponožky:

1. Aktivně ničí bakterie a rychle odvádějí vlhkost a pot.

2. Jsou prodyšné, pružné a hebké.

3. Nedráždí pokožku.

4. Mají antibakteriální a protiplísňové účinky.

5. Eliminují tvorbu nepříjemného zápachu.

6. Díky zesílené špičce a patě mají dlouhou životnost.

7. Možnost nošení několik dní.

Společnost NanoProm má ve své nabídce široký výběr antibakteriálních ponožek. Vybírat si můžete z různých typů a barev. Zvolte si podle sebe ponožky pro volný čas či sport. Kromě ponožek najdete také thermo oblečení pro ženy, muže nebo děti. Různé trička, kalhoty, čepice, mikiny. Navštivte stránky NanoProm a vyberte si dle vlastního vkusu.

Comments are closed.