Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Inovativní produkt na ošetření čelního skla

Každý z nás chce pro své auto jen to nejlepší. Proto se snažíme o koupi různých produktů, které dodají autu nový lesk nebo jiné výhody. Na trhu najdeme i produkty, které mají označení „nano“. Pozor, některé z nich se pouze tváří jako nano produkty, ve skutečnosti však jimi nejsou.

Ty skutečné nano produkty jsou vyrobeny na bázi inovativní technologie zvanou nanotechnologie. Tato technologie, kterou nazývají „technologií 21. století„, je využívána v mnoha odvětvích. Uplatnění si najde v textilním průmyslu, v autokosmetiky či jiných sférách. Velmi oblíbené jsou produkty, které se používají v autokosmetiky. Nanotechnologie se dokáže postarat prakticky o celé auto. K dispozici jsou produkty na ošetření laku, disků, textilních sedaček, plastů, interiéru a samozřejmě i čelního skla.

Trošku blíže se podíváme na produkt pro čelní sklo. Tato část automobilu je velmi důležitá, ba klíčová. Díky ní totiž vidíme na cestu, máme přehled o dění v provozu. Sklo by mělo být v rámci možností dostatečně čisté, aby byl výhled dokonalý. Asi se shodneme na to, že v letním, jasném a krásném počasí je výhled lepší, postačují sluneční brýle. Jiná je situace, pokud je zataženo a prší. Pokud je to hustý déšť, je to o to horší.

Nanotechnologie přichází na pomoc i při tomto problému. Řešením může být produkt zvaný Tekuté nano stěrače. Po nanesení tohoto produktu získá skleněný povrch zcela nové a jedinečné vlastnosti. Jaké výhody získáte tímto produktem:

  1. Povrch bude odpuzovat vodu (hydrofobie), oleje (oleofobie) a jiné tekutiny.
  2. Nepřilnavost nečistot na povrch čelního skla.
  3. Ošetřený povrch získá „efekt lehkého čištění“.
  4. Většina nečistot je smyta sama během deště.
  5. Vyšší bezpečnost jízdy během deště.
  6. Úspora času a peněz.
  7. Čelní sklo se lépe čistí od námraz.
  8. UV stabilita, odolnost vůči chemikáliím.
  9. Vysoká redukce používání stěračů a ostřikovací kapaliny.
  10. Při rychlosti 60-70 km/h začíná odpor vzduchu tisknout kapky ze skla pryč.

Nanášení produktu je velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Tekuté stěrače budou Vaším věrným pomocníkem v hustém dešti ve městě i mimo něj. Navštivte stránky společnosti NanoProm a můžete se dozvědět více nejen o tekutých stěračích, ale i o mnoha jiných nano produktech. Vyberte si podle svého gusta a užívejte si výhody, které Vám nabízí tato inovativní technologie.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat