Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Co dokážou nano produkty v praxi? Inovativní produkty na ošetření povrchů.

Nanotechnologie získává stále větší popularitu. Nano produkty, které využívají tuto revoluční technologii dokáží změnit povrchové vlastnosti různých povrchů. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, proto ji zvládne opravdu každý bez problémů.

Pomocí nano produktů dokážete ošetřit, upravit nebo impregnovat různé povrchy. Za vše může oxid křemičitý, který je součástí produktů. Po ošetření nano produktem povrch získá unikátní vlastnosti jako odolnost vůči vodě (hydrofobie), odolnost vůči olejům (oleofobie) a jiným tekutinám. Na ošetřeném povrchu se vytvoří efekt lotosového květu. Nano ochranou se prodlužuje životnost povrchu, redukuje se zachycování a množení bakterií. Díky neviditelné nano vrstvě, která je UV stabilní, odolná vůči běžným čistícím prostředkům a oděru je životnost ochrany dlouhodobá. Po aplikaci nano produktu se nemění vzhled a prodyšnost povrchu a na dotyk bude taktéž stejný.

Nano produkty se mohou použít na mnoha površích. Mohou to být skleněné, textilní, kamenné, pórovité, chromované, nerezové, dřevěné, lakované nebo plastové povrchy. Je jen na Vás, kterému povrchu chcete dodat jedinečné vlastnosti.

Jak jsme výše zmínili, aplikací nano produktu se na povrchu vytvoří tenká, neviditelná nano vrstva. Díky této vrstvě získáte mnoho výhod:

1. Efekt lehkého čištění

Různé nečistoty jako prach, vodní kámen, mastnoty, skvrny se nedokáží do takové míry přilnout na povrch. K odstranění těchto nečistot potřebujete pouze vodu nebo mokrý hadr. Nemusíte používat čisticí prostředky.

2. Samočisticí efekt

Díky tomu, že na povrchu je nano vrstva a nečistoty se dostanou pouze na tuto vrstvu je možné, aby samotný déšť vyčistil povrch.

3. Zvýšená bezpečnost při jízdě autem

Tato vlastnost platí pro revoluční produkt NANO neviditelné tekuté stěrače.

Jak vidíte, nanotechnologie má velmi mnoho možností využití. Mnoho povrchů je vhodných k tomu, aby byl nano produkty ošetřen. Na jaký povrch využijete tyto inovativní produkty necháme na Vás. Navštivte stránky společnosti NanoProm a přesvědčte se sami o výhodách a kvalitách těchto produktů.

Comments are closed.