Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Shrnovací dveře patří do vašeho bytu.

Jestliže se rozhodnete mít doma krásné a kvalitní shrnovací dveře i po několika letech, vyplatí se vybírat z kvalitních a ověřených prodejců a výrobců. Je pryč doba, kdy si zákazníci nakupovali nekvalitní výrobky z polských tržnic a pak marně hledali firmu, která jim tento výrobek dokáže namontovat. Většinou nenalézali. Tyto shrnovací dveře z nekvalitních materiálů nedržely tvar a měly takřka nulovou odolnost proti opotřebení. Jejich funkčnost a estetický vzhled vám mnoho radosti nepřinesl. Je proto dobré si připlatit a využít kvalitních výrobků pocházejících z domácí produkce.

Mezi nejkvalitnější výrobky  a samozřejmě i nejčastěji dodávané patří  dřevěné shrnovací dveře. Tyto dveře nejenže šetří Váš prostor, ale také plní funkci standardních otočných dveří.  Základním materiálem pro výrobu  shrnovacích dřevěných dveří je kvalitní smrkové dřevo, ale běžně se používají i jiné dřeviny a to například buk nebo dub. Dřevěné shrnovací dveře se dodávají jak prosklené, tak i plné v jednodílném či dvoudílném provedení. Uzavírání shrnovacích dveří může být řešeno klasicky na čep s kleštinou  nebo uzamykatelné.

Jako levnější alternativu k dřevěným dveřím lze použít shrnovací dveře plastové v imitaci dřeva. Tyto veře vynikají rovněž dlouhou životností a minimální údržbou. Po dlouhou dobu si zachovávají svůj vzhled. Lamely dveří mohou být jak prosklené tak  i plné. Plastové shrnovací dveře lze použít i do vlhkých prostorů  jako jsou koupelny, či sprchové kouty.

Comments are closed.