Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Pojištění proti pokutám za dopravní přestupky

Do této situace se může dostat každý řidič a za banální chybu tvrdě pykat zákazem řízení motorových vozidel. Situace může být fatální především pro ty z vás, kteří využívají automobil k výkonu svého podnikání. Dokážete si představit situaci, kdy ohrozíte celé vaše podnikání banálním přestupkem?

Nejčastější dopravní přestupky

Dopravní přestupky se liší v délce zákazu činnosti, pokutou a body. Tak například za nedovolené předjíždění hrozí řidiči až 7 bodů, pokuta mezi 5 000 Kč až 10 000 Kč a zákaz činnosti na 1 až 6 měsíců. Pro zaměstnance a podnikatele výrazně závislé na řízení vozidel může znamenat tak dlouhý zákaz činnosti obrovské problémy. Stejným trestem je nedovolená jízda přes železniční přejezd s tím rozdílem, že pokuta je v rozmezí od 2 500 Kč do 5 000 Kč. Z dalších přestupků lze zmínit například technickou nezpůsobilost vozidla, vysoké překročení rychlosti, nezastavení na červenou nebo ohrožení chodce mimo silnici.

Naše pomoc v rámci pojištění

Náš tým je složený z profesionálů, kteří znají právo hmotné, přestupkové a procesní a specializují se na právo dopravní. Součástí našeho týmu jsou i profesionálové z řad technických inženýrů, kteří dokáží účinně zpochybnit různá měření. Řidičům nabízíme dva druhy tarifů – Optimal a Full House. V tarifu Full House obhajujeme veškeré přestupky proti silničnímu zákonu. Naopak v tarifu Optimal obhajujeme drtivou většinu přestupků, za které hrozí sankce zákazu řízení motorových vozidel nebo bodové postihy.

Na kolik si ceníte svého řidičského oprávnění? Nechte se pojistit a mějte jistotu, že jsou na vaší straně profesionálové odhodlaní vás bránit.

Comments are closed.