Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Smyslná fotografie ve stylu boudoir

Nádherná, něžná a smyslná fotografie, která zachycuje krásu ženu. To je boudoir fotografie. Fotografii tohoto stylu můžete věnovat svému partnerovi, jako dárek ve svatební den nebo manželovi k výročí. Boudoir fotografie také není pouze pro ženy s postavou modelky.

Boudoir fotografický styl

Boudoir v překladu znamená „dámský pokoj“, čímž naznačuje, že se fotí v ložnici, v obývacím pokoji nebo i v kuchyni a především ve spodním prádle, v županu, v noční košilce a podobně. Boudoir je pro Intimní portréty velice vděčný fotografický styl. Nabízí svůdné a slušivé fotografie s luxusním vzhledem v něžné formě a stejně jako glamour oslavuje ženskou krásu a ženskost.

Jaké zvolit oblečení

Ideálními rekvizitami jsou korzety, soupravy spodního prádla, průsvitné halenky, lehký svetřík, podvazkový pás apod. Opomenout nelze ani boty jako například lodičky na vysokém podpatku. Důležité jsou i doplňky, tedy korále, perly, výrazné náušnice nebo náramky.

Služby boudoir focení

V Az-fotoslužby.eu disponujeme rozsáhlou sbírkou rekvizit, vizážisty a stylistkami. Focení vaší boudoir fotografie probíhá v našem ateliéru v Jaroměři. Získáte až 10 upravených fotografií, s cenou od 1200 Kč/hodinu.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat