Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Fotografování firemních večírků

Prezentace firmy by měla být profesionální, nastavující pozitivní zrcadlo na své vedení a zaměstnance. K profesionalitě patří i profesionálně zpracované fotografie v propagaci firmy. Nekvalitně zpracované fotografie podkopávají obraz firmy směrem ke svým zákazníkům, obchodním partnerům, ale i zaměstnancům. Chystáte firemní večírek? Pozvěte si profesionálního fotografa, který se postará o vysoce kvalitní fotografie vhodné pro oficiální propagaci firmy a zachytí objektivně celou akci.

Firemní večírek jako PR

Firemní večírky jsou užitečné jak pro utužování kolektivu mezi zaměstnanci, budování firemní kultury, tak i firemní PR. Většina potenciálních zaměstnanců uvítá vstřícný přístup ke svým zaměstnancům z pohledu zaměstnavatele. Myslete na to při plánování firemního večírku a snažte se výsledkem oslovit i osoby mimo firmu. Doprovodné fotografie ve vysoké kvalitě od profesionálního fotografa tento pocit o to více navýší.

Fotograf pro firemní večírek

Jste na rozpacích, zda pro firemní večírek zvát profesionálního fotografa? Zbytečně! Profesionální fotograf se přizpůsobí Vaším potřebám a požadavkům. Vysvětlete mu, co od něj očekáváte, jak si představujete výsledné fotografie a na co se má primárně zaměřit. Profesionální fotograf se postará o zbytek. Nesporným benefitem pro firmu jsou zkušenosti a znalosti fotografa, který ví, odkud danou scénu fotit, jak pracovat se světlem nebo scénou. Specializovanou práci ve své firmě také nenabídnete náhodné osobě, tak proč postupovat jinak v případě focení firemního večírku?

Fotokoutek na firemní večírek

Potřebujete-li zaplnit místo v programu Vašeho firemního večírku, zkuste fotokoutek. Fotokoutek se hodí na různé akce jako festival, svatba, ples nebo večírek. Jedná se o mobilní ateliér, kde pracuje kvalifikovaná obsluha a fotograf. Se spoustou rekvizit si mohou Vaši zaměstnanci udělat perfektní fotky v zábavných situacích. Navíc není potřeba na nic čekat, fotky jsou k dostání ihned na místě, kde budou vytištěny ve vysoké kvalitě.

Služby profesionálního fotografa

Působíme v rámci celé České republiky, takže jsme ochotni focení Vašeho firemního večírku zajistit kdekoli. Focení jedné hodiny od profesionálního fotografa stojí 700,-Kč. Další informace a balíčky naleznete na našich stránkách AZ-Fotosluzby.eu.

Comments are closed.