Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Paralyzéry pro sebeobranu a klidný pocit

V dnešní době není už ani přes den kdovíjak bezpečno, natož tak ještě večer, když jdete sami domů. Každý podezřelý zvuk, pohyb, osoba ve vás vyvolá strach a myšlenky, co uděláte, když to bude náhodou nějaký deviant a bude vás chtít například okrást. Pro váš bezpečný pocit bez strachu je určitě na místě se proti takovýmto lidem vybavit. Například na specializovaném internetovém obchodě, který najdete na adrese paralyzery-vychytavky.cz. Právě zde si můžete pořídit například paralyzéry, či také velmi oblíbené pepřové spreje, které se vám bez sebemenších problémů vlezou i do kapsy, tudíž je můžete mít vždy doslova po ruce.

Stačí si vybrat

Nebát se v dnešní době projít černou uličkou nebo po setmění parkem si může dovolit už málo kdo. Patřit k těmto šťastlivcům samozřejmě můžete i vy. Jak? Stačí se porozhlédnout po specializovaném internetovém shopu, který najdete na již zmíněné adrese paralyzéry-vychytavky.cz. Jedná se o jediný obchod v ČR, který nabízí svých zákazníkům paralyzéry od značky ZAP a Streetwise, které mají doživotní záruku. Pořídit si zde můžete také pepřové spreje stejné osvědčené značky Eliminatr, Fox Labs nebo také od značky Streetwise. I v tomto případě máte na pepřové spreje doživotní záruku. Rozhodně se nevyplácí nechávat věci na náhodě. Být připraven na sebeobranu je v dnešní době rozhodně na místě.

Co to jej paralyzér?

Co to vlastně je paralyzér? Jedná se o ruční zařízení, které je poháněno bateriemi a vydává elektrický proud ihned poté, co se dostane do kontaktu s tělem útočníka.  Elektrický proud po styku s tělem přechází do svalového a také nervového systému. Není to zcela typickou zbraní. Paralyzér je opatřený dvěma hroty, mezi kterými probíhá proud. Poté, co zmáčknete spoušť vašeho paralyzéru a dotknete se hrotů útočníka, dojde ke kontaktu těla útočníka s elektrickým proudem. Jak asi tušíte, pro útočníka to není zrovna dvakrát příjemný zážitek, nicméně vy jste v naprostém bezpečí a máte dostatek času utéct, nebo zavolat pomoc.

Comments are closed.