Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Namíchejte si dárkový kornout sušených plodů podle vlastních představ

Tak tu ještě nebylo! To, že si člověk může například v prodejně zdravé výživy nechat navážit různé druhy sušeného ovoce, ořechů a podobných dobrot, to je dnes již docela běžná záležitost. Aby si však mohou vytvořit vlastní dárkový kornout nebo speciální balíček prostřednictvím internetu, To se hned tak nevidí. A právě takovou službu nabízí obchůdek ZOB SHOP, který najdete v Litomyšli.

Jak si vytvořit vlastní dárkový kornout

Je libo namíchat si vlastní čaj, vlastní müsli v tubusu nebo si vytvořit dárkový kornout? Pak zapněte počítač, otevřete příslušné internetové stránky a postupujte podle přehledného návodu, který vás provede každým krokem. Pojďme se společně podívat třeba na takový dárkový kornout:

  • nejdříve si vyberete velikost (malý či velký kornout);
  • poté se rozhodnete, jakými dobrotami ho naplníte – na výběr máte nejrůznější sušené ovoce (organické a lyofilizované, slazené nebo v polevách), oříšky a semínka ( přírodní nebo v polevách), můžete přidat i nějaké to slané zobání, jenom pozor, aby se všechny ingredience mezi sebou vzájemně nepopraly;
  • veškerý výběr vložte do virtuálního košíku;
  • vymyslete si vlastní název a design (dejte si záležet zvláště v případě, že kornout nechystáte pro sebe, ale jako dárek); dokončete objednávku a máte hotovo.

Namíchejte si vlastní müsli

Podobným způsobem si můžete namixovat vlastní müsli, jehož základem budou samozřejmě cereálie (například ovesné vločky bio, kakaové kuličky, žitné vločky bio, rýžové vločky bio, křupavé müsli čokoládové a podobně), přidáte sušené ovoce podle vlastního výběru, doplníte ořechy a semínky, případně nějakým tím dobrým extra zobáním (vanilkový lusk, kandovaný mix a podobně) a máte hotovo.

A pokud si chcete pochutnat na dobré kávě či sháníte kvalitní koření - i toto všechno v tomto sympatickém e-shopu najdete.

Comments are closed.