Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Originální kostýmy a dárky na jednom místě

Vymyslet originální dárek k Vánocům, narozeninám, výročí a podobně už začíná být pro mnohé znás jako za trest. Pokud i vy přemýšlíte, co pořídit svému partnerovi, či dítěti k narozeninám, máme pro vás zajímavý a rozhodně originální nápad. Takové karnevalové kostýmy či žertovné předměty jsou rozhodně neokoukaným dárkem, který jak potěší, tak i pobaví. Co všechno můžete pořídit, si můžete prohlédnout na specializovaném internetovém shopu, který najdete na adrese ptakoviny-ipak.cz.

Kostýmy pro dospělé

Rádi byste svému kamarádovi, sestře nebo manželce pořídili nějaký kostým jak pro legraci, tak například i ložnicové hrátky? Vše co potřebujete, najdete na již zmíněné adrese. Nechat se inspirovat můžete například v kategorii sexy kostýmy, kdy si můžete pořídit sexy kostýmek zdravotní sestřičky, policistky, vojandy, či školačky. Fantazii se meze rozhodně nekladly. Karnevalové kostýmy tak mohou posloužit jak na karnevalové večírky, tak i pro zpříjemnění manželských chvilek.

Na detailech záleží

Nejrůznější doplňky a make-up ke kostýmům

je častokrát velmi podceňovaný. Což je ovšem velká škoda, protože dokáže každý kostým dotáhnout do konce. V tomto případě na detailech opravdu záleží. Dovedete si představit kostým zoombie bez bledé kůže, drápancích a krvavých ranách? Ovšem detaily byly dovedeny k dokonalosti a proto si na adrese ptakoviny-ipak.cz můžete pořídit příslušenství k tomu, abyste měli v kůži zabodnutý šroubovák, krvavé zuby, díry po kulkách, či díru v hlavě. Suma sumárům všechno, na co si jen vzpomenete, si můžete na již zmíněné adrese pořídit. Během chvilky se tak můžete stát vysněnou strašidelnou postavou, ze které budou mít respekt i vaši dospělí přátelé.

Samozřejmě nebylo zapomenuto ani na vaše děti a tak zde můžete pořídit karnevalové kostýmy i jim. Kromě toho jsou v nabídce i žertovné dárky, party doplňky a další nejrůznější ptákoviny a žerty.

Comments are closed.