Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Kde seženete klasická krbová kamna, nebo moderní krby?

V současnosti je moderní zabudování tepelných zdrojů, jako populární krbová kamna a moderní krby. Společnost AMAR Krby Morava je zaměřena na zpracování nákresu, hravě vypočítá kalkulaci, připraví 3D vizualizace zdarma pro všechny zájemce o krby, anebo krbová kamna, populární zahradní kamna, kachlová kamna, ale také o krbové vložky. V návrzích se počítají přání klienta, použitý materiál a prostorové dispozice objektu. Jedinečné krby a krbová kamna jsou originály.

Zkušenosti AMAK Krby Morava a spolupráce se stavaři a topenáři znamenají uskutečnění návrhů a výstavbu systémů pro krbové vložky s výměníkem, akumulačních nádrží čerpadel či solárních souprav. A proto se zmíněné tepelné zdroje stávají jak estetickou, tak šetrným a ekonomicky výhodným prvkem domu. Široký sortiment zdrojů tepla zahrnuje rovněž akumulační krby.

Funkční krbová kamna jsou populární nejen díky svým vlastnostem a vzezření, ale i díky snadné výstavbě bez nenáročného stavebního uspořádání. Bohatý sortiment zahrnuje módní krbová kamna, funkční krbová kamna s puncem rustiky a oblíbená krbová kamna kachlová. Před nákupem krbu nebo kamen si nechte poradit od našich zaměstnanců, odpadnou vám tak starosti s kalkulací tepelné ztráty objektu, nebo stavebním nákresem a parametry komínu. Společnost může zajistit také montáž.

Zakoupená krbová vložka s výměníkem se může spojit s již daným topným systémem v budově, stejně jako s podlahovým vytápěním, akumulační nádrží, bojlerem nebo konkrétním topením. Avizované tepelné zdroje mají více velikostí a typologií prosklení, díky tomu se vaše krbová vložka s výměníkem na teplou vodu stane estetickou součástí domu. Volba tepelného zdroje bude snazší, pokud předem uvedete technické parametry a dispozice domu.

Comments are closed.