Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Plesová sezóna začíná – už máte šaty na ples?

Už jste se podívaly, milé dámy, jestli vaše šaty na ples, kterými byste rády na letošní plesové sezóně oslnily, nevyšly tak trochu z módy? I společenské šaty podléhají módním trendům. Možná by proto stálo za to, celou společenskou garderobu tak trošku zkontrolovat. Týká se to také lodiček. Ty by měly ladit s šaty, nebo doplňky (kabelkou, šperky …). Stejné je to i u šatů do tanečních. Chcete-li se nejen líbit, ale také kráčet s dobou, měly byste módní trendy opravdu sledovat.

Teplé boty a kabáty – jen v těch se zahřejete

Opusťme šaty a pojďme se podívat na boty. Zima ukazuje svou pravou tvář a kozačky, minimálně kotníčkové kozačky, se stávají naší každodenní nezbytností. Je sice pravda, že za suchého a nepříliš mrazivého počasí nám kozačky mohou nahradit tenisky nebo jiná podzimní obuv, ale v pořádných zimních botách se nám bude šlapat určitě mnohem lépe. A to platí i o svrchním oblečení. Pokud neklesají teploty příliš hluboko pod bod mrazu, můžeme se stále spoléhat na podzimní módu, podzimní bundy a kabáty. Jakmile však přituhne, trička je třeba doplnit svetry nebo je nahradit svetrovými a úpletovými šaty a navrch obléknout zimní bundy a kabáty.

Bez riflí to není ono

Život bez džín? To si snad už neumí představit nikdo z nás – ani holky, ani kluci. Toto praktické oblečení nás může provázet od rána do večera. Může sloužit jako spolehlivé domácí oblečení, vycházkový oděv, člověk je ale užije i do práce nebo do školy. Prostě mít rifle po ruce se opravdu vyplatí. I ten, kdo dává přednost jiným kalhotám, džíny častokrát využije. Sluší k nim baleríny i dírkované kozačky. Prohlédněte si svůj šatník, a pokud v něm džíny nenajdete, rychle to napravte. Je to jednoduché – stačí si objednat ze Stylomatu, tedy z internetového obchodu, který má styl.

Comments are closed.