Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Když se řekne Curve karta, napadnou vás brzy samé výhody

V tuzemsku zatím spíše novinka, ale pro Velkou Británii už tak trochu samozřejmost. Karta, která by na začátku devadesátých let působila jako kouzelné zjevení. Umí vybírat ze všech bankomatů bez poplatků a přinese každému držiteli i zajímavý cashback ve výši 1 % z každé platby. Síť vybraných obchodů, kde se dá takto ušetřit, se stále rozrůstá. A to ještě ušetříte trochu místa v peněžence, protože nebudete muset nosit karty ke všem svým účtům jednotlivě! Těch výhod je skutečně až nad hlavu, že?

V základní verzi je karta zcela bez poplatků

A teď to nejlepší, jak nám ostatně sdělí podrobněji i Curve karta recenze, můžete tuto užitečnou pomůcku pro každodenní život získat naprosto zdarma. Zaplatit a přitom ušetřit 1 % z celé platby lze třeba v řetězcích jako GAP, IKEA, Lidl nebo třeba Starbucks. Do začátku navíc můžete dostat celých pět liber, stačí zadat během registrace speciální kód „4THNP“. Vše je bez měsíčních poplatků a různých limitů, takže je pravdou, že Curve karta se nemusí využívat třeba celou zimu – a teprve na jarní dovolené začnete čerpat její různé výhody. Takové rozhodnutí vás nebude stát ani jedinou penny…

Zaplaťte zálohu za ubytování v zahraničí

Jedete někam do ciziny? Nezáleží na tom, jestli to bude Itálie nebo Řecko. Curve karta recenze na Získej-bonus.cz totiž napoví zcela jasně – v případě, že si zarezervujete ubytování v hotelu, zaplatíte potřebnou zálohu jediným kliknutím. Nemusíte proto hledat čísla účtů a variabilní symboly, u kterých se snadno udělá drobná chyba, co se ve výsledku hodně prodraží. Ať už tedy nakupujete v internetových obchodech nebo dáváte přednost kamenným nákupním centrům, určitě se Curve karta vyplatí víc, než byste možná zprvu čekali. A nabídka obchodů, kde můžete platit, se stále rozšiřuje, patří sem třeba i Aldi, John Lewis nebo Planet Organic.

Revolut recenze zní slibně, co všechno tato novinka z Velké Británie dokáže?

Revolut karta

Ze zahraničí přicházejí do českého prostředí různé zajímavé novinky. Na začátku devadesátých let to byly řetězce rychlého občerstvení, které nám někdy ušetří spoustu času. Ale na kartu, se kterou si vybereme peníze z libovolného bankomatu a zaplatíme s ní v jakékoliv světové měně, jsme si museli trochu počkat. Že je to stále rajská hudba budoucnosti? To jste asi neslyšeli o Revolut kartě, která je doslova synonymem pro výhodný nákup.

Karta zcela zdarma, dobití od tří stovek výše

Jak nám sděluje i Revolut karta recenze, stačí vám k jejímu získání jen opravdu málo. Kupříkladu, klikněte na odkaz Revolut karta zdarma a vyhnete se placení poštovní zásilky, která přijde nováčky na 99 korun českých. Stokoruna se přece na ulici nenajde každý den, že? Mezi nejzajímavější výhody pro uživatele Revolut karty jistě patří, že platit můžete doslova po celém světě, a to až v pětadvaceti různých národních měnách (naše koruna nebo euro zde samozřejmě ve výčtu nechybějí). Minimální částka za dobití karty je tři stovky, při převedení částky přes českou platební kartu je transakce blesková, a navíc zcela zdarma.

Výhodné cestovní pojištění je vám plně k dispozici

Revolut karta vlastně nabídne ještě víc, než se zpočátku zdálo. Je to třeba cestovní pojištění s celosvětovou platností, a protože bude při transakcích někdy důležitým společníkem mobilní telefon, můžete si jej nechat pojistit proti poškození. K dispozici je u Revolut osobní nebo firemní účet, samozřejmostí je i možnost prémiového členství. Standardní verze však zaručuje celosvětové bankovní převody bez poplatků až do výše 12 tisíc korun měsíčně, což bude určitě pro většinu členů dostačující suma. Pokud by to nestačilo, jsou tu dvě verze prémiových účtů, skýtající i další výhody. Podrobnější informace pak nabídne Revolut karta recenze na Získej-bonus.cz, mimo jiné si zde můžete prohlédnout i reálný vzhled této novinky na českém trhu.

Twisto recenze – všechny pohromadě

Twisto recenze

Twisto recenze

Twisto recenze je na internetu celkem těžké najít. Avšak kdo hledá, tak ten najde. Vybrali jsme pro vás několik tipů na recenze platby Twisto. Ptáte se co je to platba Twisto? Jedná se o elektronickou online platbu, která vám umožní odložit platbu za zboží až o 45 dní.

Zde je přehled recenzí:

Recenze Twisto od Libora. Dále pak od Miloše. Pěknou recenzi napsala také Verunka.

Dorty pro děti – Brno a okolí

Udělat dětem radost chce určitě každá maminka a tatínek, babička nebo dědeček. Blíží-li se narozeniny vašeho dítka, určitě budete zvažovat oslavu, a s tou je bezesporu spojen i slavnostní dort. A to takový, který vaši holčičku nebo kluka nadchne stejně jako dárky, které při oslavě dostane. Brno a okolí – to je náš rezort. Nabízíme vám dorty, které si můžete spoluvytvořit. Jakékoli dětské dorty si můžete promyslet a potom s námi dotvořit. Bereme v potaz děti, kterým nedělá dobře běžné v marketech kupované cukroví. Vyjdeme vám vstříc, aby byly dorty pro děti pokaždé vyrobeny ze surovin, které vašim dětem neuškodí. A aby byly zároveň velmi chutné a odzbrojující na pohled.

Není problém vyrobit dětské dorty podle individuálního návrhu. Pokud vám vyhovuje Brno, jako ideální a nejbližší možnost vyzvednutí dortu, určitě si prohlédněte nabídku od Dorty od Madly – na těchto dortech už si malí oslavenci pochutnali. Ta nabídka je samozřejmě otevřená a velmi vstřícná: dorty pro děti vám skutečně připravíme na míru: poměr másla a čokolády osobně domluvíme, všechny potravinové intolerance respektujeme.

Děti se dnes málo pohybují, sedí u počítačů, nesportují a tloustnou. To je fakt. Radikální zákaz návštěv cukráren ale nutný není. Umíme vyrobit chutné dorty, které jsou zdravé a plné čerstvého ovoce. Můžeme vyrobit senzační dorty mrkvové. A na jakékoli dorty doplnit obrázky – hrdiny z knížek, z filmu anebo vlastní fotku. Co takový pejsek a kočička, krteček, víla nebo drak – to z každého dortu udělá novou pohádku.

Jeden velký problém tu ale je: když si takovýto dětský dort objednáte a doma ho postavíte na stůl, napadne vás, že je vážně škoda do něj zajet nožem!

Je… jako do jakéhokoli uměleckého díla. Ale na druhou stranu… už jste ochutnali?

 

Dětské dorty Brno

Dětské dorty Brno

Jak odstranit vodní kámen – řešení se nabízí

Moderní technologie by nám měly pomáhat a zpříjemňovat život. Měly by z větší části pracovat za nás a tím nám šetřit čas. Proto jsou dnes v každé domácnosti, v hotelích, penzionech nebo restauracích. Dnes už snad nikde nechybí taková pračka anebo myčka, ve velkých provozech obzvlášť. Někdy ale i ty nejdokonalejší začnou stávkovat, a tak je třeba probádat, kde je problém. Ne s každým si jednoduše poradíte sami, občas se bez odborníka neobejdete. Ovšem jedním z nejčastějších problémů bývá vodní kámen. Usazuje se dlouhodobě v potrubí a po čase začne škodit. Pak přichází zásadní otázka – jak odstranit vodní kámen?

odstranění vodního kamene z potrubí existují na trhu dva velmi účinné prostředky. Jedná se o Siliphos a ScaleStop. Kontejner se Siliphosem se vkládá do nádoby velké podle spotřeby vody. Směs polyfosfátů a křemičitanů je tvořena sklovitými kuličkami. Nasypou se do průtočné nádoby a pak velice účinně brání usazování vodního kamene, a to v potrubí i na topném tělese. ScaleStop funguje na podobné bázi – speciální náplň mění rozpuštěné soli vápníku a hořčíku na maličké krystalky, které rovněž zabraňují usazování vodního kamene. Oba prostředky se aplikují velice jednoduše. Je rozumné ošetřovat jimi potrubí i topná tělesa preventivně. Mějte je tedy po ruce doma, ale i všude tam, kde by k usazování vodního kamene mohlo docházet – na chalupě či na chatě.

Už nemusíte složitě bádat, jak na vodní kámen. Se Siliphosem a ScaleStopem budete mít jeden nepříjemný problém vyřešený. Odstranění vodního kamene přestane být noční můrou. Vyzkoušejte je a přesvědčte se, o jak kvalitní prostředky jde.

 

S odstraněním vodního kamene vám poradí odborníci z Aquafiltry.cz.