Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Radyprovšechny.cz, portál, který vám zaručeně poradí!

Dobrá rada bývá v dnešní době ceněná zlatem a málokdo vám dnes poskytne odborné informace zdarma. Za odborné poradenství v různých oblastech se v současnosti draze platí, ale nemusí to být pravidlem. Dají se najít místa, kde lze najít velké množství užitečných informací, za které nemusíte platit. Jedním takovým místem je také portál Radyprovšechny.cz.

Odborné poradenství v různých oblastech

Portál Radyprovšechny.cz je novým projektem, který se věnuje různým tématům a konkrétním problémům a vždy nabízí efektivní způsoby řešení daného problému. Portál je zdarma a určený pro všechny. Kdykoliv jej můžete navštívit, vyhledat dané téma a zjistit, jak nejlépe řešit danou situaci, která vás zrovna nejvíce trápí. Najdete zde odborné články profesionálů v daných oblastech s různými možnostmi, jak daný problém řešit.

Různé kategorie pro každého

Portál Radyprovšechny.cz není zacílen na konkrétní skupinu osob, ale pro každého. Praktické informace zde najdou muži, ženy, mladší i starší generace. Celý portál nerozdělen do několika základních rubrik – bydlení, auto-moto, cestování, lifestyle, zajímavosti, zdraví a ostatní. Některé rubriky jsou rozděleny také do podkategorií, aby bylo hledání konkrétních témat rychlé a efektivní.

Pro muže bydlení a auto-moto, pro ženy lifestyle

Nejvyhledávanějšími rubrikami pro muže jsou bydlení a auto-moto. Zejména odborné rady v oblasti bydlení jsou v současnosti velice žádané. Na jaře velké množství českých rodin plánuje rekonstrukci stávajícího bydlení nebo výstavbu bydlení nového. V kategorii bydlení lze najít články o tom, jak vybrat střešní krytinu, jak vybudovat terasu, jak správně malovat a mnohé další. Nezapomínejte ani na to, že při zařizování domu jsou důležité barvy na stěnách, které ovlivňují pocity v dané místnosti. Více ZDE. U žen je nejvyhledávanější rubrikou lifestyle. Zde je možné najít velké množství informací nejen o zdravém životním stylu, ale také o módě aktuálních trendech.

Konstrukce a bezpečnost plastových oken

PVC OKNA s.r.o. – specialista na plastová okna Ostrava

Konstrukce plastových oken z hlediska bezpečnosti
Při výběru plastových oken vždy sledujte jejich konstrukci, tedy její bytelnost a použití skutečně kvalitních materiálů, např. tloušťka stěn profilů může mít výrazný vliv nejen na delší životnost, oken, ale i na odolnost proti vloupání. Oceníte to, nejen při dosažení skvělých tepelně-izolačních vlastností, ale také z hlediska bezpečnosti.

Bezpečnostní aspekty plastových oken určují především typ a kvalita použitého kování. Kvalitní kování spolu s bezpečnostními čepy dokáží zajistit plastová okna a dveře před vypáčením jak v zavřeném stavu, tak při vyklopení či mikroventilaci. Bezpečnostní čepy mají na rozdíl od standardních válečkových uzávěrů tvar hříbku a při uzavření tak dokáží odolávat vypáčení ve dvou osách.

Kování plastových oken uzavírá okenní systém po celém jeho obvodě a umožňuje jeho otevírání, zavírání, vyklápění a použití mikroventilace. Díky celoobvodovému kování vyráběnému z kvalitních materiálů dosáhnete dlouhodobé mechanické funkčnosti plastového okna. Moderní systémy celoobvodového kování dokáží při zavírání okna zajistit přizvedávání křídla, čímž zabraňují jeho svěšování. V nabídce se objevují také variabilní způsoby použití bezpečnostních uzavíracích bodů. Větší množství těchto bodů a jejich rozmístění po celém obvodu okenního rámu zajistí vašemu oknu větší bezpečnost před příležitostnými zloději. V základním provedení by každé okno měl obsahovat minimálně jeden bezpečnostní uzamykatelný bod a zejména být připraveno na možnost jejich rozšíření. My jako specialisté na výrobu plastových oken v Ostravě (a mnoha dalších městech), Vám nabízím ty nejkvalitnější možnosti pro pevnou konstrukci a skutečnou bezpečnost plastových oken.

Zajištění plastových oken před zloději a vandaly
Bezpečnostní uzavírací body použité po celém obvodu okna zajistí vyšší odpor proti vypáčení okenního křídla ze samotného rámu. V místě okenní kliky můžete použít další bezpečnostní prvek - ochranu proti odvrtání kliky, či kliky uzamykatelné. Skleněné plochy můžete ochránit před rozbitím za pomoci skel s bezpečnostními fóliemi, které se na sebe mohou vrstvit a tím můžete dosáhnout různé úrovně bezpečnosti.

Nezapomínejte tedy při výběru plastových oken na aktivní i pasivní bezpečnost. Vždy se před nákupem oken a dveří zajímejte o řešení, které dokáže vaši nemovitost dostatečně ochránit před zloději a vandaly.

Vše ostatní se dozvíte na naších pobočkách. Jsme Váš specialista na plastová okna Ostrava, PVC OKNA s.r.o.