Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Moderní vozový park

Při různých činnostech, které zahrnují například opravu veřejného osvětlení, řezání vysokých stromů, údržbu větších skladů či jakékoliv stavební práce, se používají pracovní plošiny. Moderní pracovní plošiny jsou pak jasnou zárukou bezpečné a rychlé práce. Náš vozový park pak tyto moderní plošiny nabízí a k nim stejně tak i férové ceny, kdy pronájem plošiny začíná dle výšky na 650 korunách, pokud budete plošinu používat déle než 4 hodiny, cena se pak postupně snižuje na 590 korun za hodinu.

V naší nabídce, kterou jsem schopni zákazníkům nabídnout, jsou plošiny s různým dosahem. Ten nejnižší je 21 metrů s náhonem na všechny čtyři kola, což umožní projet de facto každý terén. Tyto plošiny už nemají označení off-road, ale all-road. Plošiny do 3,5 tuny se snadno adaptují v každém terénu.

 

To nejlepší pro Vašeho psa

Chcete svému psu pořídit to nejlepší? Chcete, aby byl zdraví a pokud má nějaké zdravotní problémy, tak mu nějak pomoci? Pokud mu koupíte naše granule, Váš pes si zamiluje jeho chuť, ale také mu pomůže. Krmení  pomáhá při potížích se srstí, ale také při různých arytmiích či při zvýšení krevního tlaku. Navíc naše granule obsahují celou řadu vitamínů a minerálních látek.

Pokud chcete svému miláčkovi ještě navíc udělat radost, můžete za velice výhodné ceny pořídit i sušené pochoutky. Psi je milují a u nás je naleznete levněji než kdekoli jinde. Také u nás máte jedinečnou možnost objednávat si u nás cokoli nonstop a to na telefonním čísle 733577670. Pokud raději objednáváte přes internet, musíte využít našich stránek caskrmeni.cz s produkty , které jsou velice jednoduché. Při zopakování objednávky stačí jen jedno jediné kliknutí.