Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Cesta ke kráse

Patříte mezi ty, kteří věří v zázračnou moc přírody? Marně hledáte kosmetiku,  která by byla účinná, aniž by její součástí musela být “teta chemikálie“?

„Z přírody je náš vznik, stejně tak i zánik“

Mezi člověkem a přírodou je jedinečné pouto. Lidské tělo je otevřeným systémem připraveno přijímat energii a pozitivní sílu ze svého okolí. Tak proč svému tělu nedopřejete to, co je mu nejpřirozenější?

Při každodenním používání krémů a jiných kosmetických přípravků do svého organismu dostáváme stovky škodlivých látek. Přitom je velmi jednoduché s tím skoncovat. Kosmetika TianDe Vám s tím  pomůže. Kosmetika TianDe je přírodní kosmetika, založená na bázi přírodní čínské medicíny.  Složení produktů a jejich receptury, tak mají své kořeny hluboko zasazeny co do času až tam, kde realita si podává ruku s legendou. Je možné tak přičichnout k pradávným a osvědčeným receptům i dnes.  TianDe Vám nabízí mnoho produktů, jako jsou nejrůznější detoxikační a léčivé čaje, preventivní přípravky, dále je to kosmetika pečující o obličej a tělo,  relaxační a dekorativní kosmetika

Více informací na: http://jd-distribuce-tiande.webnode.cz/