Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Penzion Brno – levné ubytování ve středu dění

Penzion Brno situovaný do centra města je ideální pro každého návštěvníka Brna. Snadno se odsud kamkoli dostanete, ať už autem nebo městskou dopravou. Je to dům v klidné zástavbě přímo vedle vstupu do Výstaviště BVV a v jeho okolí je spousta hospod, restaurací a podobných míst, kde si můžete sednout s přáteli a popovídat si „nad skleničkou“.

Já do moravské metropole jezdím za prací. Ubytovávám se v penzionu Integrity, když máme výstavu na BVV. Poprvé jsem tu trávil čas v roce 2006. Doporučil mi ho kamarád, který sem také často jezdí. Jednou jsem se tu ubytoval a zjistil jsem, že je to opravdu místo ideální pro mě.

Domek se nachází skutečně v těsné blízkosti kýženému Výstavišti. Většinu dne a hlavně v noci se zde rozprostírá ticho. Pokoje jsou příjemné, prostorné, světlé, malované a vybavované s vytříbeným vkusem a také mají vše, co od pokoje v penzionu na úrovni očekávám. Kromě nábytku i televizi, ledničku a minibar. Po celé ploše budovy je možné zdarma se připojit na WiFi. Personál je usměvavý a vstřícný, nikdy jsem tu s nikým ze zaměstnanců neměl nejmenší problém. Snídaně zde probíhají v podobě švédských stolů, což mi vyhovuje. Pokud ráno vstáváte „za pět minut vycházím“, každé urychlení se hodí. Takhle pouze popadnu rohlík, dám na něj dva plátky sýra a můžu jít.

Penzion nenabízí jenom levné ubytování Brno, ale také se tu dají pořádat i společenské akce všeho druhu ve vinných sklepeních, které mají kapacitu lidí od 35 – 85 lidí. Penzion zajišťuje jak všechnu potřebnou techniku, ale také nápoje.

Já mám atmosféru penzionu Brno velice rád. Vracel bych se sem, i kdybychom už žádnou výstavu na BVV neměli. A vy si to dobře rozmyslete. Když sháníte levné ubytování Brno, nehrají pro Vás všechny tyto elementy roli? Podle mě jsou zde samá plus, ale to neposoudíte dřív, než se sem zajedete podívat.