Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Ubytování Valtice

V ubytování na Jižní Moravě jsme jednička!

Vítejte v rodinném penzionu PRINZ, který leží v srdci Lednicko-valtického areálu, uprostřed centra historického náměstí města Valtice. Náš rodinný penzion vám nabízí příjemné ubytování na Jižní Moravě za velmi příznivých cenových podmínek. I když o ubytování v Lednicko-valtickém areálu není nouze, přesto si dovolíme tvrdit, že jako hrdí nositelé titulu Penzion roku 2010 ČR, který jsme získali jako ocenění od Asociace hotelů a restaurací České republiky, pouze potvrdilo skutečnost, že ubytování a veškeré s ním spojené služby v našem rodinném penzionu jsou na velmi vysoké úrovni a že klienti, kteří nás již jednou navštívili, se k nám opakovaně vracejí.

Naše ubytování Valtice vás vždy znovu a znovu s otevřenou náručí uvítá v našem krásném městě, které je součástí nádherné lokality Lednicko-valtického areálu. Architektonické skvosty tohoto areálu, výstavní sídla, lovecké zámečky a nádherné parky vás nepustí, dokud je všechny nenavštívíte, ať už v rámci pěší turistiky nebo cykloturistiky za pomoci kvalitních a perfektně značených turistických stezek a cyklostezek.

Ubytování ve Valticích

Když ubytování Valtice, tak jedině penzion PRINZ. Lednicko-valtický areál je charakteristický svým rovinatým terénem, takže vydat se prozkoumávat všechny památky křížem krážem a popojíždět od jedné k druhé třeba na kole, s vámi zvládnout i vaše děti. Po vyčerpávajícím dni a návštěvě kouzelné Lednice, Lednického zámku, Skleníku, Janohradu, Minaretu a procházce po kvetoucím kouzelném a překrásném Zámeckém parku, plném cizokrajných rostlin, vás s otevřenou náručí přivítáme zpět v ubytování ve Valticích, aby se vám ubytování na Jižní Moravě zadřelo pod kůži natolik, že se do našeho ubytování v Lednicko-valtickém areálu budete alespoň jedenkrát do roka pravidelně vracet. Rádi opět uslyšíme, že náš rodinný penzion Prinz má naprosto všechno – včetně skvělých a bohatých snídaní, které si můžete vychutnat ve formě švédského stolu a které se neobejdou bez medu, nutelly, sýru, jogurtu, cereálií, kávy, čaje… Těšíme se na Vaši návštěvu.

Interiérová fotografie

Kvalitní fotografie interiérů = tajemství úspěchu

Kvalitní interiérová fotografie dělá divy. Z ubytovacích zařízení se rázem stane místo, kde není o zákazníky nouze. S profesionálním fotografem máte půlku úspěchu jistého. Potencionální zákazníci se vždycky dívají na kvalitu, co se týče hotelů, motelů a dalších ubytovacích zařízení je pro ně prioritní vzhled. První, čeho si všimnete na stránkách, jsou obrázky. Fotografie. Nechte si vytvořit profesionální fotografie interiéru a dostaňte se o stupeň výš v potencionálním žebříčku Vašeho oboru.

Kvalitní fotografie = kvalitní ubytování

Podle této rovnice zákazníci často usuzují. Můžete mít sebelepší hotel, ale důležitá je propagace. Fotografování interiérů podomácku prostě nefunguje a dobré jméno si tím rozhodně neuděláte. Investice do zkušeného fotografa se rozhodně vyplatí. Je to bezvadný marketingový tah. Kvalitní fotografie naláká spoustu zákazníků, takže výdaje na profesionálního fotografa ani nepocítíte.

Jak najít profesionálního fotografa?

Najít fotografa je lehké. V dnešní době fotí kdekdo, ale jak si vybrat toho správného? Profesionálního?

  1. Asociace fotografů – Pokud nechcete obrážet město a hledat nějaký ateliér, zkuste se podívat na tyhle stránky. Sdružují se tu profesionální fotografové již od roku 1990. Členové se účastní různých výstav a mají možnost získat certifikát QEP. Nikdy jste o něm neslyšeli? Certifikát je určen jen pro ty nejprofesionálnější fotografy v rámci EU. Asociace fotografů v České republice má zatím 16 držitelů. Vybrat si nějakého z nich je sázka na jistotu, ale mínusem jsou určitě vyšší ceny.
  2. Internet – Nejpoužívanějším způsobem jak najít fotografa je internet. Amatérští fotografové i ti zkušení si zakládají blogy a weby. Tam vkládají svoje díla, takže si je můžete prohlédnout a rozhodnout se.
  3. Umělecká škola – Můžete oslovit studenta uměleckých škol. Mají cit pro umění, čímž fotografování určitě je. Studenti mají hodně fantazie, neúčtují si vysoké ceny a je s nimi mnohdy dobrá domluva. Nevýhodou je ale určitá nezkušenost a nekvalitní vybavení.

Skvělý marketingový tah

Ať už se rozhodnete kvalitního fotografa sehnat kdekoli, určitě se Vám to vyplatí. Pokud provozujete ubytovací zařízení, je kvalitní fotografie nezbytným krokem jak k získání nových zákazníků, tak k udržení těch stávajících. Nezapomeňte, Vaše prezentace na webu dělá divy. Pro fotografa je fotografování interiérů koníčkem a zábavou.

Profesionální produktová fotografie – cesta k úspěchu!

Informace o tom, proč právě kvalitní produktová fotografie může být rozhodující pro Vaše výdělky, zisky a úspěšnost obecně.

Jeden z důležitých smyslů je zrak. Člověk vnímá krásy a zázraky přírody, staveb, produktů… První dojem nám zprostředkuje právě zrak. Pokud se nám něco líbí, je to pro nás skutečný požitek. A na to vsadili i zkušení podnikatelé. Důležitým marketingovým tahem je kvalitní propagace. První dojem, který nám zprostředkují fotky. Fotka umí dokonale zachytit krásu okamžiku a z obyčejných věcí udělat neobyčejné.

Profesionální fotografie

Udělá z Vašich produktů ty nejlepší. Ale jak na to? Strávili jste hodiny focením produktů a výsledek Vás neuspokojil? Nezoufejte. Potřebujete zkušeného fotografa. Ten si poradí se vším. Focení je jeho koníčkem a z každé práce jde poznat, když ji někdo dělá s citem. O umění, kam fotografování jistě patří, to platí dvojnásob.

Fotky do e-shopu

Dejte si na ně pozor. Jestli nechcete mít problémy s autorskými právy, měli by jste mít vlastní produktové fotografie. Tohle je dost ošemetné téma, ale používat cizí fotky stojí na hraně zákona o autorských právech. Samozřejmě záleží na samotné firmě, jak to posoudí. Nejlepší je si fotografie produktů udělat sami, tedy najmout si profesionálního fotografa. Při vystavování produktů na e-shop si dejte pozor, aby Vám je někdo neokopíroval. Fotku označte například vodoznakem. Pokud byste chtěli mít záruku, museli byste si fotku nechat registrovat. Jedna registrace stojí 120 Kč.

Reklamní fotografie

Nafotit lze všechno. Profesionální fotograf bude souhlasit s každou reklamní fotografií. Pro fotografa to bude přínosem a pro Vás taky. Reklamní fotografie bude úžasně reprezentovat Vaši práci. Vzpomeňte si na obrázky jídla, které Vás donutí si výrobek koupit. I když napěchovaná bageta na fotografii vypadá ve skutečnosti jako malá bagetka s jedním oschlým listem salátu. Ano, přesně tohle je práce profesionálních fotografů, budou se snažit prodat Vaši práci co nejlépe.

Profesionální fotograf

Fotografa můžete sehnat kdekoli. V České republice je hodně lidí s tímto zájmem a vyskytují se tu i rádoby profesionální fotografové. Experti na foodstyling, modeling a další… Vše, co si budete přát. Stačí si projít internet a najít pár webových stránek či blogů.

Fotografování produktů je samozřejmostí každé firmy. A tahle investice se do budoucna určitě vyplatí, takže není důvod na fotografiích šetřit. Potencionální zákazník by si určitě nekoupil produkt, který vypadá na fotce špatně. Posuňte svou firmu výš, díky nabízeným službám profesionálních fotografů.

Svatební fotograf

Hledáte svatebního fotografa? Jednoho Vám můžeme doporučit. Fotograf LuBu.cz patří stále nepatří mezi „drahé“, nicméně kvalitou předčí i fotografy u kterých by jste zaplatili třikrát více.

Svatební fotograf Praha

Využijte možnosti některých volných termínů objednání fotografování svatby v Praze a středních Čechách a nenechávejte objednávku fotografa na poslední chvíli. Jak už to každý rok bývá, před létem jsou kalendáře rezervací plně obsazeny. Pro novomanžele z Prahy a ze středních Čech nabízím znalost prostředí ve většině destinací určených pro svatební události. Celá oblast Prahy, dále Veltrusy, Jemniště, Senohraby, Dobříš, Poděbrady, Konopiště a další.

Profesionální svatební fotograf Vám zajistí nejen kvalitní snímky z vaší svatby, což se považuje za věc samozřejmou, ale hlavně zachycení svatebního příběhu a emocí do fotografie. Pokud si klient nepřeje jinak, snímky nijak komerčně neupravuji a dávám důraz na živý odraz skutečnosti a děje. Seznámit se blíže s prací svatebního fotografa LuBu.cz můžete ve fotogalerii na jeho webu.

Kde se fotografují svatby

LuBu.cz pro vás zajistí fotografování svatby nejen v Praze, ale samozřejmě na celém území České republiky, nebo okolních států. Z důvodu dojezdu fotografa na místo, se klientovi musí cesta připočítat k ceně fotek. Takže pokud zajišťujete svatbu v zahraničí, není problém s cestováním, cena fotek je stejná jako v České republice, jen se připočítá cestovné.

Ceny fotografování svateb v zahraničí

Vámi vybrané místo pro konání svatby nás nijak neomezuje. Bezplatný dojezd svatebního fotografa na místo svatební události zdarma platí pro Prahu. V případě konání svatby v jiné lokalitě nebo v zahraničí, ceny jsou dle počtu najetých kilometrů. K tomuto se přičítají veškeré náklady na dopravu fotografa tam i zpět. Tzn., že pokud se bude svatební obřad konat ve Švýcarsku, v Ženevě, hradí klient náklady na dopravu fotografa tam i zpět.

Svatební fotografie se pořizuje jak v exteriérech zámeckých zahrad či parků tak i interiérech různých restaurací, hotelů a zámků. A to především v případě špatného počasí, za deště. Pro tyto případy je lepší mít na několika místech zajištěné možnosti využití prostor pro fotografování v interiéru.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat