Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Gumárna Aditeg

Gumárna Aditeg je výrobcem zaměřeným na těsnění a technickou pryž. Pověst gumárny Aditeg sahá až za hranice České republiky, jelikož úspěšně expandovala do zahraničí a získala si tak zákazníky nejen na českém trhu, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku či ve Švýcarsku. Gumárna Aditeg také vlastní certifikaci ISO 9001:2001, což je uznávaná pečeť kvality přístupu k dodavatelům a zákazníkům.

Sortiment gumárny Aditeg obsahuje těsnění a technickou pryž, v různých variantách gumové výrobky z řady desek, silentbloků, profily, O-kroužků, plochých kroužků, lisovaných, vysekávaných výrobků a jiné. Gumové profily a silikonové profily jsou svými mechanickými, fyzikálními, chemickými vlastnostmi a trvalou deformací předurčené jako těsnění konstrukčních a stavebních částí v různých odvětví průmyslu. Gumové profily mají tu vlastnost, že nepropouští vzduch a nemají prakticky žádnou nasákavost. Při určitých teplotách odolávají gumové a silikonové profily povětrnostním vlivům bez změny fyzikálních vlastností. Vyrábíme několik druhů profilů, například C-Profily, D-profily, dosedací profily, fasádní profily, H-profily, klínové profily, korunové profily, L-profily, ochranné profily, čtvercové profily, profily s kovovou výztuhou, spárové profily, svěrní profily nebo zárubní profily. Mimo gumové profily nabízíme i gumové desky. Gumové desky rozdělujeme na pryžové, mikroporézní a podlahové desky. Podle vlastností jednotlivých desek se liší způsob jejich využití. Nabízeny jsou v rolích či deskách požadovaného formátu. Gumové desky lze využít jak v interiéru, tak exteriéru.

Rodinné prostředí gumárny Aditeg a její individuální přístup k potřebám jednotlivých zákazníků, zaručuje kvalitně odvedenou práci za více než přijatelné ceny. Ať již potřebujete gumové desky, lisované, vysekávané výrobky, gumové profily nebo silentbloky, gumárna Aditeg je tu pro Vás.