Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Docházkový systém iDocházka.cz

Docházkové systémy slouží pro evidenci docházky zaměstnanců. V nejednodušší verzi docházkového systému jde o evidenci příchodů a odchodů zaměstnanců na jejich pracoviště. Administrativní pracovníci tak již nemusí docházku přepisovat z až nečitelných údajů.

Docházkový systém iDocházka.cz je ideálním řešením pro široké spektrum firem. S programem EKD6 lze totiž vést správu libovolné množství zaměstnanců. Využitím docházkové systému iDocházka.cz získáte spolehlivý a cenově dostupný systém.

Levná docházka je řešena dvěma snímači. Jeden je pro odchod a druhý pro příchod. Tato docházka neumožňuje možnosti odchodu. U ostatních variant je možný odchod i příchod na jednom docházkovém snímači. Odchod je zaznamenáván až po volbě důvodu odchodu ze zaměstnání. Systém iDocházka.cz umožňuje také rozsáhlé plánování docházky, kdy je možné naplánovat docházku zaměstnancům. Pokud se skutečná docházka bude lišit od plánu, lze rozdíly považovat za nulu, nebo přesčas. Docházkový systém umožňuje také propojení s přístupovým systémem.

Zálohované napájecí zdroje s regulací výstupního napětí

Zálohované napájecí zdroje ELVIS jsou zařízení pro zálohování napájení nízkonapěťových zařízeních. Zálohované napájecí zdroje jsou vybaveny akumulátorem. Zdroje jsou vhodné pro zálohování napájení například pro ústředny zabezpečovacích systémů, snímače přístupových systémů, docházkových snímačů, turniketů.

Nabízené typy zdrojů

Zálohovaný napájecí zdroj NZ05 je cenově dostupný zdroj, který je dostupný ve dvou velikostech akumulátoru. Zálohovaný napájecí zdroj NZ06 je zdroj obsahující mnoho funkcí jako například Management dobíjení. Tato funkce například testuje akumulátor a tím vylučuje jeho nefunkčnost v případě nutnosti.

Docházkové systémy

Docházkové systémy evidují příchody a odchody zaměstnanců. Díky jednoduché obsluze a exportům do účetního programu, už nikdy nemusíte trávit čas přepisem nepřesné docházky jednotlivých zaměstnanců.

Docházka je evidována při příchodu a odchodu ze zaměstnání. Data jsou přitom ukládána na server nebo centrální počítač. Záznam o docházce je přitom pořízen na základě identifikace zaměstnance pomocí identifikačního média nebo otisku prstu. Se zaznamenanými daty lze pak dále pracovat. Lze vytvářet přehledové sestavy docházky jednotlivých zaměstnanců, ale také exporty do formátu .xls, aj. Přístup do docházkového software EKD6 je přitom možný také online, tedy odkudkoliv, kde je možné připojení na internet.

Investice za docházkový systém není vysoká. Nicméně, lze jej zakoupit také formou pronájmu nebo splátek bez navýšení. Data jsou zaznamenávána na naše servery. Data docházkového systémy jsou tedy v bezpečí. Samozřejmostí je také přístup přes webové rozhraní, aniž by byly limitována funkce docházkového systému.

Docházkové systémy ELVIS umí také ovládat elektronický zabezpečovací systém. Docházka ovládá až 5 zón, což umožňuje vypnutí zabezpečení pouze v částech, do kterých má daný zaměstnanec povolený přístup. Elektronický zabezpečovací systém se deaktivuje na základě identifikace oprávněné osoby. Deaktivace nastává po odchodu osoby, pokud již v části budovy není žádná další osoba s totožným oprávněním.

Automatické pokladny

Automatické pokladny jsou určeny pro hotovostní a bez hotovostní platby za služby nebo za zboží. Využití automatických pokladen ELVIS je velmi široké, protože nabízí mnoho funkcí. Nejčastěji se používají v aquaparcích, dinoparcích, ski areálech a parkovištích. Pokladny se vyznačují moderním designem, spolehlivostí, vysokou mechanickou a povětrnostní odolností, ale především snadným ovládáním.

Automatické pokladny ELVIS tedy šetří peníze provozovateli tím, že není potřeba permanentní obsluha platícím zákazníkům. Obsluha se tak může věnovat jiné činnosti.

Pokladna umožňuje platbu mincemi, bankovkami, ale také platební kartou. Samozřejmostí je také vracení přeplatků. Dle typu automatické pokladny lze také využívat správu bezkontaktních karet, která umožňuje výdej karty, nabití kreditu, ale také vrácení včetně vrácení vratné zálohy, který je nutný uhradit při výdeji bezkontaktní karty při výdeji.