Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Agro stránky

Agrostránky je portál zaměřený výhradně na zemědělskou tématiku. Součástí tohoto portálu jsou agro fotografie zemědělské techniky, zemědělských strojů, výroby, agro inzerce a různá zajímavá videa z oblasti zemědělství a chovatelství.

Rychlou a pohodlnou registrací získáte benefity ve stylu vkládání videí, fotografií nebo příspěvků, čímž pomůžete dotvářet tento agro portál o zemědělství. Hodnocením fotek a videí uživatelů s tématikou zemědělství dáte najevo své zaujetí agro tématikou. Propracované diskusní fórum dává možnost všem milovníkům zemědělské techniky, sdílet své názory, techniky a praktické rady v oblasti zemědělství. Hlavní dominantou agrostránek je galerie. Galerie se dělí na několik sekcí, například půdní práce, hnojení, postřiky, žně, siláž, senáž, sklizeň okopanin, traktory, nehody, zemědělské akce a jiné. Fotografie můžete nejen hodnotit, ale také komentovat a reagovat na ostatní diskutující v diskusi pod fotografií. Automaticky jsou k dispozici i základní údaje o dané fotografii. Galerii je možné nalézt na agrostranky.cz/galerie. Velice užitečnou sekcí je i agro inzerce. Každý registrovaný uživatel zde může inzerovat dle své potřeby. Agro inzerce je rozdělena do následujících základních sekcí: živočišná výroba, nemovitosti, zvířata, produkty přírody, rostlinná výroba, služby, zahrada, technika. Kromě textu můžete přidat i fotografie, čímž vylepšíte zadaný inzerát a zvýšíte pravděpodobnost, že se vám někdo ozve.

Zemědělci i pouzí milovníci agro tématiky si zemědělský portál agrostranky.cz určitě zamilují. Agro portál hraje především na vizuální stránku agro tématiky, čímž dodává celé věci příjemnější a klidnější tón. Farmweb sdružující hlavně farmáře a zemědělce zcela jistě pomůže začínajícím zemědělcům v počátečním rozvoji daného oboru.

Centrum pro myslivost a lovectví

iMyslivost.cz je velký portál o myslivosti a lovectví nejen v České republice, ale i ve světě. Pro své uživatele nabízí plno článků s mysliveckou tématikou, myslivecké zásady, diskusi i audio-vizuální doprovod. Bere si za cíl vytvořit ucelenou galerii loveckých zážitků a úlovků.

Rychlou a pohodlnou registrací získáte benefity ve stylu vkládání článků, videí, fotografií nebo příspěvků na nástěnku, čímž pomůžete dotvářet tento myslivecký portál. Hodnocením fotek a videí uživatelů s tématikou myslivectví a lovectví dáte najevo své zaujetí mysliveckou tématikou. Propracované diskusní fórum dává možnost všem milovníkům myslivectví a lovectví, sdílet své názory, případně konfrontovat ty, se kterými nesouhlasí. iMyslivost.cz si zakládá především na mysliveckém desateru, které pokládá morální a etické zásady správného myslivce. Naleznete zde i harmonogram s časovými horizonty, kdy je nejlepší lov specifické zvěře. Na iMyslivost.cz se pořádají i různé soutěže, kde výhra opět odpovídá dané tématice. Výhra tak může být například myslivecké pouzdro. Mezi články převládají dlouhodobé seriály o určitých tématikách, například o oborách. Pokládají praktické informace pro lovce, kteří mají zájem zde lovit. Audio-vizuální galerie obsahující myslivecké fotografie a videa, má vysokou informativní hodnotu z prostředí myslivectví a lovectví. Svým počtem dodává na rozmanitosti a různorodosti tak, že si každý vybere, o co má zájem. Galerii mysliveckých videí naleznete na imyslivost.cz/videa.php.

Ač jste či nejste myslivec nebo lovec, iMyslivost.cz si zamilujete. Interaktivní, diskusní portál s praktickými, užitečnými radami a informacemi o myslivectví a lovectví, lze jen těžko hledat někde jinde. Na závěr první z mysliveckého desatera: Buď vždy, všude a za všech okolností myslivcem tak, jak zákon, předpisy a myslivecké zvyky káží a jak jsi v nich vychováván a poučen byl!

Hned půjčka

Potřebovali jste někdy půjčit finanční obnos, který by nebyl tak vysoký a zároveň ho potřebovali co nejdříve a bez zbytečných průtahů? Pak je tu pro vás portál hnedpujcka.cz, která zprostředkovává půjčky menšího rozsahu hned s několika hráči na trhu. Výběr je opravdu pestrý a díky tomu si můžete vybrat partnera, který vám bude stoprocentně vyhovovat, svými podmínkami. Dočkáte se tedy zprostředkování půjček od HomeCredit, Provident, Kredia, VitaCredit, Profi Credit nebo Farratum.

Například společnost HomeCredit, která je velice známá z médií a v široké společnosti u nás, i ve světě, nabízí půjčku na cokoliv již od 10 000 Kč až do 150 000 Kč. Nepotřebujete k tomu žádného ručitele. Vyřízení půjčky je zdarma a do jednoho měsíce je možné půjčku zrušit. Roční úroková sazba se také pohybuje na přijatelných hodnotách. Provident nabízí možnost rychlé půjčky, kde zákazník může žádat on-line o půjčku 3 000 Kč až 50 000 Kč. Půjčka je rovněž bez ručitele, bez nahlížení do registru dlužníků a také zde nejsou žádné skryté poplatky. Společnost Kredia se specializuje na krátkodobé, malé finanční půjčky skrze SMS. Zákazníci mají možnost zažádat o půjčku on-line. Po registraci zaslat SMS a půjčku je možné vyzvednout kdykoliv v průběhu týdne. VitaCredit úvěr je půjčka ručená nemovitostí pro fyzické osoby od 50 000 Kč výše. Pro získání úvěru není potřeba nadbytečných potvrzení a ručitelem může být i jiná osoba. Profi Credit vám do 24 hodin zpřístupní požadované finanční prostředky. To ocení především ti, co je potřebují urgentně. Ferratum je specifická tím, že půjčuje peníze před výplatou. Požádáte on-line o půjčku od 500 Kč do 10 000 Kč, půjčka je bez ručitele, dokazování příjmů i bez osobní schůzky. Splatit ji musíte do 15 dnů.

Hnedpujcka.cz vám snadno pomůže s výběrem vašich preferencí. Neváhejte si vybrat z nabídek, které vám zprostředkovává.